Metin2 Hakkında Herşey

Konusu 'Online Oyunlar' forumundadır ve Ezlem tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. Ezlem Üye

metin2 yardım-metin2 soru cevap-metin2 yeniler

oyma taş npcsi nerde,Oyma Taşı nasıl iksir yapılır,kırmızı bayrak HeukYong npcsi nerde,mavi barak npcsi HeukYong nerde,sarı bayrak npcsi HeukYong nerde,Oyma Taş itemleri eşyaları nelerdir,oyma taşı neyle takas ediyorlar,metin2 yardım,

Sevgili metin2 oyuncuları bu başlık altında metin2 ile ilgili sorularınızı ve sorunlarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ben bu günlerde en çok merak edilen ve araştırılan konuyu anlatmakla başlamak isitiyorum.

Oyma Taş

Oyma taşla ilgi bir çok soru var oyma taş ne işe yarar,nasıl iksir yapılır,hangi itemler alınır oyma taş npcsi nerde gibi metin2 ekibinden bu konuda detaylu bir açıklama yapılmadı yada ben gözden kaçırdım.Galiba sizin araştırmaya teşfik etmek istiyorlar..:f196:

oyma taşla ilgili her detayı http://www.forumdas.net/metin2/merin2-oyma-tas-nedir-oyma-tas-117937/ bu başlık altında anlattımıştım.Bunlara ek olarak

Oyma taş npcsi HeukYong nerde çıkar konusunda kesin bir bilgi vermemiştim.HeukYong her bayrakta 2. köyde seyisin orda çıkar..Seyisin yanından yukarı çıktığınızda Sura ya benzeyen bir kadındır..Oyma Taş ile Takas etmek istediği itemler ise şunlardır;

Altın Sudak Balığı Suşi
    Sudak Balığı Suşi
    Som Balığı Suşi
    Mor İksir(Büyük ve Orta)
    Yeşil İksir(Büyük ve Orta)
    Kırmızı İksir(Büyük ve Orta)
    Mavi İksir(Büyük ve Orta)
    Dut
    Gango Kökü
    Leylak
    Tue Mantarı
    Alp Gülü
    Boş Şişe

Bunlara ek olarak bu kadar kıymetli olmasınında sebebi budur ejderha tanrı tılsımı yapması.

Fakat her chara sadece 1 tane yapar

Eğer bir başka ejderha tanrısı tılsımı istiyorsanız, başka bir charınızla 1 adet oyma taş düşürüp, onu çevirip sonrasında 1 adet Altın bar ile ejderha tılsımı alabilirsiniz..

Not:Oyma taş dropları 15 mayıs 2011 de sona erecektir acele edin..