Metin2 Gm İletişim

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 2 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Metin2 Gm İletişim

Oyun içinde herhangi bir problemle karşılaştığınız zaman(Çar soyulmaları,hesebın çalınması ..vs)bu adresten oyun yetkilileri ile temasa geçebilirsiniz.

METİN2 TİCKET

Bu sayfayı doldurup şikayetinizi belirtiyorsunuz.Gm ler ticketi okuduktan sonra size mail yoluyla bilgi gönderiyorlar..

2. Cevap: Metin2 Gm İletişim

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

3. Cevap: Metin2 Gm İletişim

Bu oyunun resmi iletişim adresi defalarcada kullandım.Bu üslubunuda yaşının küçüklüğüne veriyorum emin olmadığın konularda böyle yorumlar yapma

4. Cevap: Metin2 Gm İletişim

İşi Bilene Soracaksın metin2 konusundada ezlem ablamız dimi yani ? :=)

5. Cevap: Metin2 Gm İletişim

10mesajım olsun bizim olsun :=)

6. Cevap: Metin2 Gm İletişim

Teşekkür Ederim Ezlem İşe Yaradıı

7. Cevap: Metin2 Gm İletişim

ya benim adres banlanmis belcikada oturuyorum her ay duzenli ep alirim 100 euroluk cara dunyanin parasini verdim 66 level oldu ban yedi oda benim iste oldugum gun bu cari nasil acacaz yada ban atanla gorusmak isterim boyle rast gele ban atilacaksa yazikki okadar para verdim yada banin sebebi ne onu desinler adresim dalya63 rumeli server biri yardim etsin

8. Cevap: Metin2 Gm İletişim

yaw gm mesaj yazmıyacanı bile bile söylüyorum metin2de car acamıyorum nolur yardım edin cok oynamak istiom oynu

9. Cevap: Metin2 Gm İletişim

car acamıom aspendosta yardım edin oynu bırakacam yawwwwwwwwwwwwwwww

10. Cevap: Metin2 Gm İletişim

çarım birisi tarafından ban yedi nasıl açtıra bilirim acil yardım

11. iyi günler ben dün ban yedim ama hile yoktu hile yapanların çektiklerini kesiyordum ban yedim bi hata olmalı lütfen düzeltin bende hile yoktu hile yapanların çektini kestm tek

12. Cevap: Metin2 Gm İletişim

arkadaşlar destek birimleriyle irtibata bi türlü gecemiyorum meil adresi ve şifreyi doğru girmeme rağmen her seferinde hatalı girdiniz diyor yardımcı olursanız sevinizrim. gm veya dolandırıcılık konusunda bana yardımcı olabilecek bir ile irtibata nasıl gecebilirim... şimdiden teşekkürler

13. Cevap: Metin2 Gm İletişim

Gm Abi benim çarımı soydualr acıl yardım

14. Cevap: Metin2 Gm İletişim

sa kardeşim ön yargısız hemen banlıyonuz adm hakaret ediyo bi dün ya
    ben küfürde etmiyom bas harflerini yazdım sizde banlıyıyonuz ayıptır kardeş o kadar emek veriyoz bu oyuna

15. Cevap: Metin2 Gm İletişim

YA ARKADAŞLAR DÜN AİLE değerlerin hakaretten süresiz ban yedim ama ban yediğim saatte açık bile değildim üstelik yan çarım da yanı saatte kapalı olmasına rağmen aynı suçtan ban yedi nasıl oluya bu üstelik gm lere mesaj yazdım fakat 24 saat oldu hala cevap vermediler ne yapmam lazım yardım edin

16. Cevap: Metin2 Gm İletişim

slm sitye giremiyorum yardımcı olurmusunuz

17. sayın gm abilerim biri benim hesabıma ban atmış ama hileli değildim küfürde etmedim.Banımı lütfen kaldırmama yardım edin.bilgillerinize...

18. merhaba ben bir haftadır tatıldeydım bügün dondum ve oyuna girmek istedim ama oyun engellenmiş ben bir şey anlamadım bana yardımcı olurmusunuz

19. ben carla oynarken oyundan attı sonra gırmeye kalktıgımda hesabınız engellendı geldıben ne yapabılırım ne onerırsınız gerı acılırmı

20. S.a Kardeş saruhanda çar açmam lazım açamıyorum