Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 25 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

1. Metin2 Bingsu Görevi

59 lwl oldugunuzda Octaviya bir tatlı yapımı için 50 tane buz parcası ister bu görevi mutlaka kabul edin çünkü görev sonunda şavascı kağıdı verir bu kağıtla istediğiniz bir iteminize direk artı basıp yükselte bilirsiniz.

Bingsu görevinde sohan dağındaki büyülü buzları kesiyorsunuz her slottan hemen düşmez zor görevler arasındadır.Ben size dağdaki Ölüm metinlerini kesmenizi öneririm ordaki slotlardan daha çok düşüyor.Ayrıca aldanıp pazarda satılan buz parcalarınıda almayın cünkü görevdeki buz parcası farklı..

Görevi bitirdiğiniz zaman Octaviya size ödül olarak 70.000 yang + 6.000.000 Tecrübe + Savaşçı kağıdı verecek.

2. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

ezlem ama 1 arti basimi icin gecerli +0 itemi +1 e garanti bassam nolur basmasam nolur o kadar onemli bi item gibi gözukmuyor sanki ?

3. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

+0 bir tanrıyı yada çelik zırhı direk +3 yapan bir savaşcı kağıdı sana önemsiz gibi gelebilir ama bence oldukca önemli bir item..;)

4. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

Bence Cok Onemli Siyah Celik Cok Kolay + Gecmez Alin +0dan +1 +1den +2ye +2den +3 basabilirsiniz ama bendaha 30 tane cıakrdım 20 tanme kaldı eft olum metni bulun kesin kesin her metinden 4 tane duser.:f118:

5. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

+7 itemi +8 e basabilir miyim bu kağıtla garanti ?

6. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

Bumudur yani resim !!! 6.000'e yakın mesaj göndermiş birine yakıştı mı? 6,000 mesaj böyle mi !!!
    Konu ismi ne ? "....KİMDEN DÜŞER.?(RESİMLİ)"
    Büyülü Buz resmi var mı ? YOK
    Sohan Dağında düştüğü yerin resmi var mı ? YOK
    Bunları bilmeden istediği şeyi düşürme şansı var mı ? YOK
    e o zaman istenen şeyin resmini vermenin vatana, millete, sana bana faydası var mı ? YOK
    hadi bu da benden olsun; Ödül olan Savaşcı Kağıdının resmi var mı? YOK

ee EZLEMciğim konu mu açmış, bize yardım mı etmiş? hadi bunu da siz söyleyin, her sorunun cevabını ben verdim. EZLEMciğim, sen cevap verir misin ?

7. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

Sen hangi soruya cevap verdin bende onu göremedim. Bu görevi alan kişi Sohan Dağının yerini bilir mi? Evet bilir
    Büyülü Buz parçasının nerde çıktığını bilir mi? Evet bilir çünkü daha öncesinde bunlardan bol bol kesmiştir
    Arkadaşım başka nereden bulunabileceğini yazmış mı? Evet yazmış
    Resimde koymuş mu? Evet onuda koymuş
    Bu oyunu oynayan insanların okuma yazması var mı? Mutlaka var
    Daha ne yapması gerekiyor anlayamadım. İstersen gelip görevi senin yerinede yapsın... Böyle eleştirmiş olmak için eleştiri yapacağına emeğe saygı duyup bir tşk edebilirsin sanırım.

8. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

İlk olarak hazancığım açıklaman için teşekkürler canım bana diyecek pek bir şey bırakmamışsın..:f40:

Yalnız bir konuya açıklık getirmek isterim Murat bey yaşınızdan dolayıda kabalaşmak istemiyorum ama tanımadığınız kişilere karşı konuşma uslubunuza biraz dikkat lütfen Ezlemciğim demezseniz sevinirim siz neyi merak ettinizde cevabınızı alamadınız sorun bizde size yanıtını verelim.Ama lütfen kabalaşmadan..:f63:

9. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

murat öztürk senin yaptığın eleştrinin bize bi faydası varmı

10. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

Metin2 de çar vardı BAM yedi o günden beri bidaha metin2 hiç oynamadım

11. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

Bu buz parçası acımasız büyülü buzdan düşermi.bide savaşçı kağıdı tek yükseltme içinmi yoksa +3 e kadar o itemi 3 keremi basıyoz.

12. evet aslında bu şekilde düşünülürse gayet kullanışlı ancak savaşçı kağıdı yalnızca 1 kez yükseltmeye olanak tanıyor ve +0 ile +3 arasında %100 başarı şansı var. Yani +0 bir itemi +3 e kadar yükseltemiyor malesef, yalnızca +1 e yükseltir 1 adet savaşçı kağıdı.

acımasız olandan düşmüyor ve hayır tek bir yükseltme şansı veriyor bu kağıt malesef..

paylaşım için teşekkürler ama özür dileyerek düzeltmekte yarar görüyorum, bu kağıt bir itemi +0 dan +3 e kadar değil +0 ile +3 arasında olan bir itemi yalnızca 1 kereye mahsus %100 şansla yükseltme olanağı verir. Yani +0 iteminizi yanma riski olmadan +1 yapabilirsiniz, bu +3 e kadar böyle, +2 olanı +3 yapabilirsiniz ama sonrası meçhul malesef..Yalnız sadece 1 kere kullanılabilir ve bir yükseltme yapılabilir. saygılar.

13. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

+7 item kesin +8 olurmu bu kağıtla ezlem

14. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

hayır olmaz batuhanka +0 ila +3 arası item yüksetmekte kullanabiliyorsun

15. Cevap: Metin2 Bingsu Görevi-Bingsu buz parcası kimden düşer.?(resimli)

Bu Görevi Yaparken Tanrıçanın Gözyaşı - Hırsızın Eldiveni - Karma Muskası Takmanızda Fayda Var Bunlar Buz Parçasının Düşmesini Kolaylaştırır ;)