Metin2 Becerileri Sıfırlama (Resimli Anlatım)

'Oyun Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 2 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Metin2 Becerileri Sıfırlama

Aldığınız becerileri beğenmediyseniz ve değiştirmek istiyorsanız yapacağınız şey becerilerinizi sıfırlatmaktır bunun içi yaşlı kadına gitmeniz gerekmekte.

Yaşlı kadını tıkladıktan sonra bazı secenekler çıkacak bunlardan becerileri sıfırlayı seçiyorsunuz.

Yaşlı kadın belli miktar para karşılıgında becerilerinizi sıfırlar.Daha sonra eğitmenlere gidip istediğiniz becerileri alabilirsiniz.Beceri puanlarınız kaybolmaz yeniden yeni becerilerinize verebilirsiniz.

Yalnız bu işlem için 30 lwl altı olmanız gerekmekte 30 lwl geçtiyseniz bu işlemi yapamazsınız bunun için item shoptan Ep alıp beceri sıfırlama kağıdı alamanız gerekmekte.

2. 30 level üstünde ise bütün skilleri sıfırlayamıyoruz sadece skilli sıfırlayıp istedigimiz gibi dağıtma hakkına sahip oluyoruz bunun için 49 ep i gözden çıkarmamız gerekiyor :)

3. Evet bende bir kere sıfırlamıştım aa Ninjayı..:f196:
    Tesekkürler Ezlem teyzecim..:f196:

4. malesef bişe daha söylemeliyim ezlem arkadaşımız konuyo eklesin

beceri sıfırlama fiyatları level atladıkça yükselir ;) mesela 10 lvlken 25k veriyorisen 25-30 lvl oldumu 100k olabilir

5. ne yüzü ya benim yan çar 30 lwl ondan 60k istiyo

6. teşekkürler

7. Bu eşyayı kullanarak yeteneklerinizden birinin puanlarını yeniden dağıtabilirsiniz. Böylece karakterinizi başka bir yönde geliştirebilirsiniz. Not: Kitaplardan aldığınız puanları kaybedersiniz ve daha fazla harcamış olsanızda maksimum 17 puanı geri alabilirsiniz.

1 TANESİ = 49 EP

Valla Canım sıkılıyor sıfırlatıyom :D :f30: lvl 54 BedenseL Anubisteyim Hava kılıcı m4 Öfke m2
    İtemlerim = +9 Dolunay %36 ort -8 beceri +4 öldürü darbe ve +4 kavrama basılı +6 mavitaş zırh
    +9 demir kask +6 siyah yuvarlak +8gümüs bilesik +9 abanoz +4 yesimtası kolye %20 exp bonuslu :D
    altın ayakkabı :D %10 kritik +800 hp At Zırhlı Geleni kasarım :) Jinno KaTTa :D şaman varsa qelsin

8. Bilgi için saol.

9. ya kardes bn 30 lvlim bedenselde zihinsle geçtim ama zihinsel becerilerini öğrenemiyorum bi yrdım edersen sewinirim

10. peki binicilik nasıl sıfırlıyoz.?

11. Heisttre

Heisttre Yasaklı

Güzel konu olmuş :D hiç çıkartamazdım bunlardan -.- neyse mstar'a dönüyüm ben :D

12. ya bn veriyorum yanında sayı yazmıyor