Metin Abimm İçinn..!!

'En Güzel Şiirler' forumunda Aysell tarafından 4 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

:f91::f91::f91:

2. Aysellllllllllllllllllllllllllllll yaa gene klişeleşmiş lafları kullanmak istemiyorum süper olmuş muhteşem olmuş gibi....

Ama şunu söyleyebilirimki sen bu işte gerçekten profesyonel olmuşsun... Böylesine güzel bir çalışmayı benim için hazırlamış olman benim için gerçekten çok mutluluk verici.. Çalışmayı değerlendirecek olursam 10 üzerinden 10. Öncelikle resimler harika üzerlerindeki yazı fontları resimlerle ve tonlarla uyumlu. Resimler açık bir tondan dark bir tona doğru ilerliyor. Yani resimler kendi içlerinde olduğu gibi bütün halindede uyumlu... Yazı fontlarının bazen keskin bazen blur olması gerçekten çalışmaya çok özellik kazandırmış..

Çok teşekkürler aysel... Ama genede uyusssun..

3. aşkımmmm yaa çok güzel olmuş ellerine sağlık :f40:
    ben fazla bilmiyorum ne olur şu sınavlar bitince banada öğretirmisin nolurrrrrrrrrrrr:f9::f9:

Metin abin adınada teşekkürler harika bir hediye hazırlamışsın meleğim :f118::f118:

4. Kıskanılacak kadar güzel bir çalışma hazırlamışsın birtanem
    emeğine sağlık

5. Gerçekten harika bir çalışma ellerine sağlık canım .Chemiste güzel bir armağan olmuş .

6. aysel senin burada ablaların da var canım... :f196:

7. Ablalar çene çalmak yerine biraz ablalık yapsalar daha iyi olacak;) :...

8. sanki kötü birşey söyledin gibi chemist :f196:

9. Hoooooopppp ne oluyor burada. :f196:
    ablalardan önce şeker mi şeker biri yok mu :oops:

10. Ayselllllll biz ablalık yapmıyormuyuz sana Chemiste ver lütfen cevabını :f196:

Elbet bir gün banada böyle güzel hediyeler hazırlayan bir kardeşim olur :f20::f20:

11. hey ne oluyor burada uyuss yine harika bir çalışma yapmışsın ve metin kardeşime güzel bir hediye olmuş emeğine sağlık biz sıramızı bekleriz :f40:

12. Yaw elbette ablalarımsınız ama o da benim abim..:f40: alla allaaaa.. Niye kıskanırsınız anlamadımmmmm..;) :

13. çok güzel bir çalışma olmuş canım yüreğine sağlık kıskanmamak elde değil :f196: