Metin Abim İçinnn.. :)

'En Güzel Şiirler' forumunda Aysell tarafından 22 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

[SES]http://www.fileden.com/files/2008/6/4/1944126/silbastan.mp3[/SES]

Nevra bunu beğendi.

2. ÇOoooooooookkkkk teşekürr ederim desem bu güzel çalışmanın yanında hiç bir anlam ifade etmez.
    Kız kardeşim yok diye üzülürdüm ama en uyussssudann oldu bile..

Şarkı çok güzel şebo süper, resimler harika, yazılar efektler çok profesyonel sen zaten muhteşemsin... Çok teşekkürler Aysellllllcimm..... Kıskananlar çatlasınnnnn:f40: :f40:

3. Resimlerin her biri harika, şarkı zaten süper :f40:

Çok güzel hediye, Ellerine saglık Aysel' im Güzelim :f118: :f118: :f118:

4. tatile giderkene uyuss yine yapacağını yaptı gerçekten harika bir çalışma emeğine sağlık aysel :f118: :f118:
    metincim çok güzel bir hediye olmuş kıskanmadım beya imrenerek baktım :f106:

5. harika olmuş ve en sevdiğim şarkı seninle daha renklenemiş aysel tşk

6. Emeğine sağlık Aysell
    Harika bir çalışma ve Chemist için güzel bir armağan olmuş
    Tebrikler.

7. O kadar güzel çalışmalar ki kıskanılmayacak gibi değil Aysell ellerine sağlık:f118: :f118:
    Şarkı benimde sevdiklerim arasındadır.Metin de yabancı değil kardeş payı yaparız artık:))

8. Şekercimmmmmm :f97: süper bir çalışma olmuş. Emeklerine sağlık.Chemist için güzel bir hediye olmuş. Kıskanmadım desem yalan olur. :f20: Bana gelseydi böyle bir hediye rep bilem verirdim.:f106:

9. Ayselcimmmm süper bir çalışma ve metin içinde güzel bir hediye valla bende kıskandım dermişim :) :f196: :f58: +rep

10. emeğine güzel yüreğine sağlık Aysel...

harika bir çalışma ve hediye olmuş...

11. Ayselcim ellerine sağlık canımmm Metin'e harika bir hediye olmuş :f40:

Valla bende kıskanmadım desem yalan olur :oops:

:f97: :) :) :) :f58: :f91: :f91: :f91:

12. Emeğine sağlık Ayselcim
    çok güzel bir şarkı seçmişsin Şebnem Ferahın en sevdiğim şarkısı bu (zaten başkada yok :f106: )
    resimler ve çalışmalarında harika
    Chemiste güzel bir hediye hazırlamışsın

13. metin için çok güzel bir hediye olmuş ayselimmm güzel yüreğine sağlık olsun..

14. harika bir şarkı resimlerle bütünleşmiş emeğine yüreğine sağlık ayselcim metin için harika bir hediye olmuş teşekkürler
    :

15. emeğine sağlık AYSEL:f118: çok güzel bir çalışma:f118: CHEMİST'E güzel bir hediye iyi dinlemeler:f40:

16. Emeğine sağlık Ayselim çok güzel olmuş çatlamamk içinde kendimi zor tutuyorum :f106: :f106:

17. Resminlerle şarkı sözleri çok güzel uyum sağlamış emeğine sağlık :f9:

18. Ben kıskandım çatlama durumuna geçiyorum hatta içimden civciv çıkçak bize yokki yapan hıh..
    AyseL eline sağlık adaşıma çok güzel bi hediye bu onun kadaR sevindim şebom yeter bea off offf..
    DüşLeriM Gerçek GerçeğiM yaLan ..

19. Harika Armağanlar, hepsi bir birindenden güzeller, emeklerine sağlık Ayselcim:f40: :f118:
    çok şanslısın Metin:f63: