METİN 2 ile çok önemli konular!!!

'Oyun Bölümü' forumunda EmRe_25 tarafından 3 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar size önemli bir şey METİN 2 ile ipucu diyecem METİN 2'yi oynuyorsanız eyer itemlerinizi sakına satmayın lvl'niz ilerledikce zorluk çekersiniz heleki artısı yüksek ve lvl'i yüksek ve çok zor bulunan itemleri sakına satmayın lvl'iniz 40'a geldiğinde çok zorluk çekresiziniz ve bende bir aralar elime geçen herşeyi satıyodum artılı artısız nadir item nadir olmayan item demeden herşeyi satıyodum ama lvl'im 60'a gelince çok zorluk çektim ama Allah'a çok şükürsürece o olsunki şu an 90 lvl'im ve herşeyden fazlasıyla var ha birde zor durumda olmadığınızca itemleri sakın sakına satmayın ama eyer zor durumda isenizde hiç beklemeden gözünüzü kırpmadan satınız...

HazaN ve alemşah bunu beğendi.

2. Ha birde METİN 2 resimleri paylaşırsanız çok mutlu olurum arkadaşlar...

3. İtemleri sakın ha sakın satmasınlar mı yoksa gözlerini kırpmadan satsınlar mı :f106:
    Metin2 out oldu o yüzden resimlerin paylaşılması biraz uzun zaman alabilir :f196:

4. :f30: İn olanlar hakkında bilgi verirmisiniz sayın Co Adminim :f196:

5. Eyer zor durumda para ihtiyaçları varsa satsı nlar ama eyer paraya ihtiyaçları yoksa satmayıp depoya koysunlar...

6. Heralde siz metin 2'den pek anlamıyorsunuz:)

7. Ben o bilgiyi yarın telefonda veririm sana hayatım merak etme hoş bilmeyen kalmadı ama galiba sen uzak kaldın olaydan :f106:

8. tarlama oy verin rap'i hak edin:):D

9. M2 yi senden ii biliom ;) 90 lvl olduğunu atma belli oluyor zaten. Verdiğin bilgileri bizde biliyoruz ve karışık söyledin bir satın dedin bir satmayın dedin birşey anlamadık bu arada tek aramızda metin2 bilen sen varmışsın gibide konuşma:f196: xD

10. M2 yi senden ii biliom ;) 90 lvl olduğunu atma belli oluyor zaten. Verdiğin bilgileri bizde biliyoruz ve karışık söyledin bir satın dedin bir satmayın dedin birşey anlamadık tek aramızda metin2 bilen sen varmışsın gibide konuşma :f196: xD

inanmıosan çarın resmini çekip yayınlayacam ve ben bu bilgileri metin 2'yi oynamaya başlayan yeni kişilere verdim

11. yazdığın mesajları okudum
    çok bilmiş bi edan var
    kime veriyosan ver bu bilgileri ama uygun bir dilde söle

12. Arkadaşım ben uygun bir dilde söylüyorum ama sen eyer anlamıyorsan benim dediklerimi o benim deyilde senin sorunun oluyor o sorunada anlama kıtlığı yada okuma kıtlığı deniliyor...

13. Şahsi atışmalar nedeniyle konu kilitlenmiştir.