Meter Survivor'dan ayrıldı mı

'Magazin haberleri' forumunda Blizzard tarafından 14 Mart 2012 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Survivor 2012 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında gönüllü olarak katıldığı duyurulan Meter Mevsimler hakkında yarışmadan çekildiği yönünde söylenti çıktı.

Twitter hesabından Merter Mevsimlerin Dominic'ten ayrıldığı yönünde paylaşımlarda bulunan tanerin söyledikleri şöyle...

@3T1984
    Şaka maka biryanada meteri dominic e götürdüler Acunn com da resmini kaldırm

@3T1984
    Lan manyak Meter milyonda bir gelir bu fırsat ve sen tutturdun beni aradın bunalimdayim Vucut gidecek nasıl yapacam den ve yarışmadan çıktın

@3T1984
    Meteri dominik e kadar götürdüler ve meteri bunalimdayim açlığa nasıl dayanacam vücudum gidecek diye yarışmadan çıkarmışlar aklını .......

@3T1984
    Meter nasıl yaptın bu hatayı ? Cok pişman olacan be inanmıştım be 1 ci gelecektin neden böyle bir aptallik yaptın neden sözümü dinlemedin

@3T1984
    Bu sene gönüllülerden birini 1 ci getireceklerdi ünlüler 2 defa üst üstte gelemez Buyuk hata yaptın Meter 1 ci sen gelecektin nasıl çıkarsın