Mesleki Açık Öğretim Lisesi Hakkında

'Ders çalışıyorum' forumunda Misafir tarafından 15 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. Merhabalar...

Ne tür soruları cevaplayabiliyorsunuz bilmiyorum "Sorun Cevaplayalım" bölümü dikkatimi çekti yazma gereği duydum

Mesleki Açık Öğretim Lisesinde 2008-2009 Döneminde kayıt oldum bir sene okuduktan sonra 2009-2010 Döneminde 1 yıl ara verdim okumadım,şuanda 2010-2011 kayıt döneminde ilk dönem kayıtımı yaptırmadım vede maöl lisesinin sitesinde giriş yapınca kayıt durumum silik görünüyor acaba 2010-2011 kayıt döneminde 2.dönem okuma şansım varmı 2.dönemde kayıt yaptırdığımda devam edebiliyormuyum bunu merak ettim vede sormak istedim konuyla ilgili her türlü cevap alabilirsem memnun olucam şimdiden teşekkürler umarım yardımcı olabilirsiniz

Kolay Gelsin...

2. Cevap: Mesleki Açık Öğretim Lisesi Hakkında

Benzer bir sorun benimde başıma gelmişti. Eğer bir sene kayıt yenilemezseniz kaydınız donuyor eğer ikinci sene tekrar kayıt yenilemezseniz kaydınız siliniyor.
    Verdiğiniz ilk 1 yıldan sonra mutlaka kayıt yenileme yapmanız gerekiyor yoksa kaydınız otomatik olarak silinir.