Mesleğe Göre Aşk İlanları

'Eğlence' forumunda Mirayy tarafından 19 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Ayakkabıcı: ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi kalbimi vurdu su toplattı hop hop hoplattı canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Müzisyen: kalbimin sol anahtarı yarımlık notam bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Avukat:i tiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor: öksür sevdiğim ciğer filmin pırıl pırıl gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi: buğday başağı gibi sarı saçların rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci: sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli

Bodyguard: seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

2. Cevap: Mesleğe Göre Aşk İlanları

Kasap: senin o bakışların yarim iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..:f30::f30:
    :f118::f40:

3. Cevap: Mesleğe Göre Aşk İlanları

Avukat:i tiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

:)
    Aşk işte , mizah dinlemiyor ne duygular var aslında :cool:
    Teşekkürler, harika bir paylaşımdı.

4. Cevap: Mesleğe Göre Aşk İlanları

bodyguard:çok pis döverim seni asabımı bozma seviyoz dedik anla:D bunun sevip sevmediği hakkında şüphem var:D

5. Cevap: Mesleğe Göre Aşk İlanları

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......
    ßayıLdım buna ya..! :):)
    payLaşım için saoL mervişim..! ;):)