meryem uzerli sevgilisi kim

'Resimler' forumunda Ezlem tarafından 28 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

 1. meryem uzerli nin sevgilisi kim

  Meryem Uzerli’nin 1,5 yıl önce ayrıldığı 6 yıllık aşkı Almanya doğumlu Türk vatandaşı Özcan Mert ile havuzda çekilmiş resimleri basına yansıdı.
  Kıbrıs Ada Magazin tarafından bulunan görüntülerde Meryem Uzerli ve Kıbrıs’ta işletmecilik yapan sevgilisi havuzda sefa yapıyor. Yaptığı tüm röportajlarda özel hayatında kimse olmadığını belirten Uzerli’nin aşktaki bu suskunluğunun ardında bir dram çıktı. Almanya doğumlu Türk vatandaşı Özcan Mert ile henüz bu kadar şöhretli değilken tanışan ve 6 yıllık bir birliktelik yaşayan Uzerli, sevgilisinin işleri nedeniyle Kıbrıs’a gitmesiyle ilişkisini noktalamak zorunda kaldı.

  Uzerli açıklamasında “Uzun süreli bir birliktelik yaşamıştık. Bir buçuk sene evvel bitmiş bir ilişkidir. İlişki sırasında çekilmiş bu fotoğrafların paylaşılması beni üzdü. Fotoğrafların kişiye ve ilişkiye özel olduğunu düşünüyorum ” ifadelerini kullandı.

  meryem uzerli nin sevgilisi
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ağustos 2014
 2. Cevap: meryem uzerli nin sevgilisi

  Ozcan mert o donem yenı bır mekan acmıstı kıbrısta ıslerının yolunda gıtmemesınden dolayı ılıskısı sırasında cekılmıs olan resımlerı yanında calısan Huseyın Er ıle bırlıkte basına kendısı sızdırmıstır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ocak 2014
Yükleniyor...
- meryem uzerli sevgilisi Forum Tarih
meryem uzerli ve sevgilisi Magazin haberleri 3 Aralık 2012
Meryem Uzerlinin Yeni Sevgilisi Magazin haberleri 8 Nisan 2012
meryem uzerli sevgilisi Magazin haberleri 28 Mayıs 2011
meryem üzerlinin hürrem sevgilisi varmı Sorun Cevaplayalım 28 Nisan 2011