Mercedes Viano Pearl Özellikleri

'Resimli Konular' forumunda Belinay tarafından 28 Mart 2012 tarihinde açılan konu 1. Mercedes Viano Pearl Özellikleir Ve Resmi


  Mercedes Viano Pearl, seri üretime geçti.Avrupa pazarında 100.000 Avro gibi yüksek bir fiyatla satışa sunulacak olan yeni Viana Pearl kendi segmentinde lüks anlayışı ile Mercedes çizgisini yansıtıyor.

  Konsept versiyonunda da dikkat çeken LED gündüz farları, xeon farlar, 19 inç jantlar, yan eteklerde ve ön tampondaki sportif çizgiler arabanın seri üretim versiyonunda da mevcut.

  Yeni Viano Pearlın iç mekanında ise 6 kişilik oturma kapasitesi sunuluyor. Tamamen lüks görünüm için tasarılanan Pearlın iç mekanındakiler arabada olduklarını unutabilirler. Ceviz rengindeki kaplamalar, deri döşemeler, koyuluğu ayarlanabilen camlar, kablosuz internet noktaları, Bang & Olufsen marka ses sistemi gibi özelliklere sahip.

  Yeni Mercedes Viano Pearlda 3.0 litrelik, altı silindirli, 224 beygir gücünde ve 3.5 litrelik, altı silindirli, 258 beygir gücünde iki farklı dizel motor bulunuyor. İki motor seçeneğide otomatik şanzumana sahip.

  [​IMG]