Menengiç Kahvesi Faydaları

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 7 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. Menengiç Kahvesi Faydaları Neler

Menengiç kahvesi içtinizmi daha önce bilmiyorum ama biizm buralarda son zamanlarda bir Menengiç kahvesi modası aldı başını gidiyor.Açıkcası bende yakın zaman kadar bu lezzetin farkında değildim ama ısrarlar üzerine içtikten sonra gerçekten çok güzle bir lezzeti olduğunu gördüm ve hepinize tavsiye ediyorum mutlaka denemelisiniz.

Ayrıca Menengiç kahvesinin faydaları konusunda yakın arkadaşımdna aldığım tiyoları sizlerle paylaşmak istiyorum hemen Menengiç kahvesinin faydalarını öğrendikten sonra içmeden durabileceğinizi sanmıyorum :f63:

Öncelikle hemen belirteyim Menengiç kahvesi insnaı zinde tutuyor ve genç kalmasını sağladığı gibi yaşlanmayı geciktiriyor.Ayrıca Nefes darlığı çekenler için nefes darlığının geçmesini sağlıyor.Kolesterolü düşürmeye ve kalp damar sertliklerini önelemeyede yardımcı oluyor.Solunum yollarını açıyor.Mideye çok büyük faydası var mide ağrılarını gideriyor.Göğsü yumuşatıyor inatçı öksürüklerde çok faydalıdır.