Melekler Korusun Sarp Resimleri (Mehmetcan Mincinozlu)

'Resimler' forumunda Aysell tarafından 6 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Nasıl ama yakışıklı çocuk dimi?;)
    Erzincan'ın Tercan'a bağlı Beykonak köyünde sekiz kardeşin beşinci olarak dünyaya gelen Hüseyin Turan, ilkokul ikiye kadar yaşamını burada sürdürdü. İlkokul ikiye geldiğinde ailesiyle birlikte İzmir'e yerleşti. Lise yıllarında bağlamayla tanıştı. Bağlamayla birlikte halk oyunlarına ilgi duydu ve bu alanda eğitim aldı. Katıldığı halk oyunları yarışmalarında üç Türkiye Birinciliği ve bir Dünya Birinciliği elde etti. 1985'te Dokuz Eylül Üniversitesi Muhasebe Bölümü'ne girdi. Üç sene burada öğrenim gördü, ardından Ege Üniversitesi Konservatuar Bölümü'ne geçti. Tarz olarak Türk halk müziğini seçip müzikalMehmetcan Mincinozlu, oyuncu. 24 Şubat 1984 tarihinde İstanbul'da doğan Mehmetcan Mincinozlu St. Georg Avusturya Lisesi'nden mezun olmuştur. Daha sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü bitirmiştir. Şu an Eve Düşen Yıldırım'da başrollerden biri olan Sait karakterini canlandırmaktadır. İyi seviyede gitar ve bateri çaldığı bilinmektedir.

mehmetcan_mincinozlu-1. mehmetcan_mincinozlu-2.

2. Burnu estetikli olunca birşeye benzemiş :f196::f30::f30:

3. Olsun estetikli falan gayet yakışıklı. Hem sen nerden biliosun bakim estetikli olduğunu.:f196:

4. Nereden bilcem aaa tövbe tövbe :oops: resminden tahmin yürüttüm :f196::f30:

5. Şekercim tek diyeceğim Oğuzhan'dan daha yakışıklıymış. ;)

6. Allah sahibine bağışlasın..:f196:Tanıştığıma memnun oldum Ayselcim sağol:))

7. Bu çocuk iki aile dizisindede oynamamış mıydı?
    O diziden hatırlıyorum sanki :confused:
    Forumumuzda misafir etmekte varmış vay beee :f106: