Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

'Sağlıklı Beslenme ve Diyet' forumunda pink tarafından 4 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

1. :f40:

BERABER ZAYIFLAMA MACERALARIMIZI GÜZEL VE SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLUMLU VE OLUMSUZ PAYLAŞALIM LÜTFEN BEKLİYORUZZZ

2. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

Selammmmm

3. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

bende geldimm
    eveeet ben bu hap ile ilk kutuda 20 günde 8 kilo verdim sonrasında durdu. malum döneme girdim ve toplamda bir ayda 10 kilo vermiş oldum. sonra başka bir sorunla karşılaşınca birbuçuk ay ara verdim. 15 gün önce felan 2.kutuya başladım bu arada 2 kilo almıştım gene. şimdiye kadar 3 kilo verebildim ancak ama hapın ne kadar etkisi oldu bu 2.ci kutuda mechul. kendimi frenleyip bol su içtim. 97 kilo ile başladığım macerayı bugün 86 kilo ile devam ettiriyorum ama işte..
    sonuçta bu hap ilk kutuda iyi kilo verdiriyor, bol su (en az 3 litre) ve birazcık da spor ile desteklerseniz, ki ben spor yapmadım, sizde verirsiniz. ama 2.kutuda genelde bağışıklık yapmış olduğundan pek fazla yada hiç kilo verdirmiyor.
    başlıca yan etkileri ağız kuruluğu, iştahsızlık, uykusuzluk el ve ayaklarda üşüme..
    bazısında mide bulantısı az kişide çarpıntıda yapmıştır. ama genelde ilk bir iki hafta içinde yan etkiler geçiyor. ama bazıları ise ilacı hiç kaldıramıyor çok rahatsızlık yaşıyor. kısaca her vucut fraklı her bünye farklı tepki veriyor, kimisi hiç yan etki yaşamazken kimisi çok fazla yaşıyor. çoğu kilo veriyor ama bazende hiç kilo veremeyenler oluyor.. hap uzakdoğudan ithal, kullanmanız kendi isteğiniz ve iradenize bağlı. nasıl etki edeceğini kendi vucudunuzdan başkası bilemez. bence deneyin ama rahatsız olursanız bırakın. benim kızkardeşim eşi ve ablamda kullanıyor. 3 ü de yan etki görmedi ama ablam sadece 4 kilo felan verebildi toplam 2 kutuda, kızkardeşim 20 günde 10 kilo, kocası da 20 günde 8 kilo verdi. ama balamın kilosu çok fazla değil altmışlı kilolarda, kızkardeşim ve eşi ise 100 ün üstünde. çok kilosu olan ilk başlarda daha hızlı verir.
    bu hap ile ilgili sorusu olan varsa sormaktan çekinmesin. pink arkadaşımda ilk kutuda toplamda 12 kilo felan vermiştir. tabiki detaylkarını kendisi size aktaracaktır zaten. michael-jackson arkadaşımda tecrübeli ve baya kilo vermiştir. umarim herkes deneyimlerini bizlerle paylaşır. her konuda seve seve yardımcı oluruz..

4. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

merhaba.bende deneyimlerimi yazacağım ama gündüz İNŞALLAH.

5. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

Bence bu tür ilaçları doktor kontrolünde almanız kesinlikle sizin sağlığınız açısında daha iyi olacaktır.Zayıflayacağım derken başka bir hastalık yaşanmasını hiç kimse istemez. :f40:

6. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

kesinlikle haklısınız biz sadece paylaşıyoruz alın demeyiz kimseye forum konularına baktım ve elma krom da var oda reçetesiz o yüzden bir sakıncası olmaz diye konuyu açtım

7. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

Tabi ki olmaz ben sadece görüşlerimi ve endişelerimi yazdım.

8. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

Bundan on yıl önce ismi lazım değil bu şekilde ilaç kullarak zayıfladım bir sabah gözlerimi hastanede açtım tam 15 gün kaldım hastanede vucudumdaki bütün sıvı birikimini tüketmiş bnm kullandiğimda zararsiz ve bitkiseldi .... tavsite etmiyorum en güzeli doğal yöntem ekmeği azalttiğinizda bütün sorun bitiyor günde bir saat yürüyüş kafi:) tabiki bu bnm önerim.

9. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

herkes kendi açısından haklı tabii.lafım yok olamaz da zaten.
    bu hapı bende kullandım.1 ay düzenli kullandım sonra biraz aksatmaya başladım.
    şuan görünürde herhangi bir rahatsızlığım yok çok şükür.1 ay sonunda 8 kilo verdim.ve inanın giden su değil yağ oldu.çok şaşırdım.8-9 kilo vermeme rağmen sanki daha fazla vermişim gibi bir görüntüm var.
    ilk kez bir diyet takviyesi kullanıyorum ve çok zor kilo verebiliyorum.benim için bu hap nimet gibi ama kimseye diyemem kesinlikle kullanın diye.etki ve tepkilerini yazarım gerisi herkesin hür iradesine kalmış.

10. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

Özellikle az hareket eden zor zayıflayan bölgelerde etkilidir. (Karın, bel,sarkık kol altları, basen bölgelerindeki yağların erimesinde çok etkilidir.

- Gün içinde tok kalmanıza yardımcı olur.Tokluk hissi verir.Aşırı yemek ve tatlı isteğini giderir.

- Özel formülü sayesinde fazla enerjiyi açığa çıkararır. - Hızlı yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Kan dolaşımı ile vücudun yağları eritip atmasına yardımcı olur. Biber Hapı Kullanımı:

Sabah kahvaltıdan sonra bol su ile birlikte 1 kapsül alınız.
    Gün içinde mutlaka en az 2-3 litre su tüketiniz.
    Bu hapı aldıktan sonra tokluk hissi verdiği için yememezlik yapmayınız. Az da olsa bir şeyler yemelisiniz.
    alıntıdır

yan etkisi yok değil var.ama ilk 1 hafta içinde geçiyor.bazıların da hiç olmuyor.yani bünyeden bünyeye değişim gösteriyor.
    ağızda kuruluk,su içme isteği ki bu zayıflama ya en büyük etken.
    iştahsızlık bu da hepimizin daha doğrusu kilo vermek isteyenler için avantaj.
    başağrısı yapıyor ama bende olmadı.tüm gün aç bırakınca vücudu doğal olarak başağrısı yapıyor.
    uykusuzluk yapıyor ama ilk hafta sonrasın da oda geçiyor.çok az uyumanıza rağmen yeterli uymuş gibi dinç oluyorsunuz.
    çarpıntı ve sersemlik de yapıyor.çarpıntı bende ilk 2 gün oldu ve sonra geçti.
    sersemlik se ilk gün vardı sonrasında yaşamadım.

tek diyeceğim kullanmak isteyen herkes iyi araştırıp öyle karar versinler.
    tabiki spor ve diyet en sağlıklı karar.

11. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

arkadaşlar bende Okkanla aynı fikirdeyim evet burda pek çok konu verilir diyetle alakalı ama hepsi alıntı konulardır çoğundada dr. tavsiyesi yada gözetiminde olması gerektiği vurgulanır hiç bir konu kendi deneyimlerimizden yola çıkılarak hazırlanmamıştır bu konuda...
    Unutmayalım ki bu tarz yöntemler insan hayatını tehlikeye sokabiliyor ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına neden olabiliyor ve yine unutmayalım ki interneti sadece bilinçli aklıbaşında insanlar kullanmıyor bizim belki dr kontrolünde uyguladığımız diyetleri ve kullandığımız hapları "onlar kullanmış birşey olmamış" deyip kullanacak insanlar olabilir.
    O yüzden ben derim ki eğer diyet yapılacaksa önce doktora gidilmeli ve yapılacak tahlil ve testlerden sonra diyetisyenimizin uygun gördüğü reçete kullanılmalıdır.

12. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

arkadaşlar ne uğraşıyosunuz zayıflıycam diye haplarla falan olcak iş değil bu biraz yemek olayını kıscaksınız,hareket etceksiniz öyle oturduğunuz yerden olmaz bu işler HAREKET HAREKET HAREKET

13. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

arkadaşlarım cancaaazlarım sanırım anlatamadım.
    ben yada biz demiyoruz gelin kullanın.kullananlar varsa deneyimlerini yazsın diye açtı arkadaşımız bu konuyu.biz de biliyoruz sporun hareket etmenin faydalı olacağını.buckel arkadaşımın yaptığı hareketi hiç biriniz yapmıyorsunuzdur sanırım.keza pink de öyle.bu konuda tuzunuz kuru sanırım.anlamanızı bekleyemeyiz tabii.doktora gitim diyelim bana hap verse çokmu sağlıklı olacak sizce?
    bu hapı tavsiye etmeyenler neden tavsiye etmiyor biliyormusunuz?
    içinde sibutramin olma ihtimalinden.
    sibutramin de ne biliyormusunuz?doktorların bizzat verdiği diyet takviyesi bir ilaç.
    BEN SAĞLIKLI DEMİYORUMMM.bunu belirteyim ki arkadaşlarım da demiyor.
    bazen insanların istemediği şekilde gelişebiliyor bazı şeyler.
    kim sağlığıyla oynamak ister ki???
    ben kötüleyemem ve iyi de diyemem.nezman kullanmayı bıraktım haptan kaynaklanan bir rahatsızlığım olmadı ozaman derim ki "evet beni bu ilaç bozmadı"
    yine de uyarımı yaparım ama.ben de dahil olmak üzere herkes bu ilacı kullanmadan önce çok araştırıyor.
    ben gereken uyarıyı yaptıktan sonra kimseye sebep olacağımı düşünmüyorum.
    benim bünyemle seninki onunki bir değilki.

14. Cevap: Meksika biberi çekirdeği esansı(zayıflama kapsülü)

Bende arkadaşıma katılıyorum. sağlıklıdır diye kimse iddia edemez. ama kilolarla başı dertde olup başka hiçbirşekilde zayıflayamanlar benim gibi yani bir umut kullanmayı deniyor. tabiki araştırmadan olmaz. ben şahsen 2 ay kadar bisürrü ilaç arasında araştırma yaptım, internetde hertürlü kullananların yorumlarını okudum. ve ulaştığım neticeye göre benim araştırdıklarım arasında en iyi sonuç veren buydu, üstelik diğer ilaçların yan etkilerinden çok daha yan etki görülmüştü. neticesinde denemeye karar verdim, çok fazla rahatsızlık duyacak olursam devam etmeyecektim. ama hiç bir rahatsızlık hissetmedim. ve sonuçta baya kiloda verdim. ama bölgesel olduğu için daha fazla vermiş gibi de duruyor. ama bazı arkadaşlar var ki yorumlarına göre çok etkilenmişler rahatsızlık hissetmişler. ama bu positif okuduğum mesajların sadece onda biri kadar idi.
    bende bundan 2 sene önce Lida adlı bir ilaç kullanmıştım ve nerdeyse kalp krizi geçiriyordum, ambülans doktorunun ilk müdahalesi sonucu son anda kurtuldum. ama o ilaçta yaşadığım etkilerin şiddetinin onda birini bunda yaşamadım. Kızkardeşim doktorun tavsiyesi ile bir ilaç kullandın eczanede satılan. sözde iştah kesici idi. ama 1 hafta sonra yataklara düştü. kalp çarpıntısı had safhada yaşadı. kısaca doktorun önerdiği hapada güvenemiyorum ben. zati çoğu doktor eczanede satılan etkili ilaçların yan etkilerinden dolayı ilaç tavsiye etmiyor yazmıyorda. diet yapın spor yapın zayıflayın diyor. ben kendi adıma konuşuyorum: benim aldığım kilolar iki hamilelikte aldığım kilolar idi. ben önceden zayıf biriydim. ama onca zamangeçmesine rağmen ne verebildim nede başka kilo aldım. sabit kaldı kilom uzuuun bir süre. evdeki spor aletleri ile de denedim, ki hertürlüsü var. sporada gittim fayda etmedi. yemek konusunda aşırı bir abartım yok ama ona rağmen gene kilo veremedim. evde 2 çocuk 400 m2 üzerinde bir ev ve ben gerek ev gerek çocuklar sürekli hareket halindeyim ama yinede veremedim. bu hap sayesinde kilo verdim. ama sorumluluk alıp üzerime kimseye tavsiye etmem sizde için diyemem de dememde.. her bünye farklıdır, her vucut bir değildir. kimisine dokunabilir, ki öylesinede rastladım. kimisi hiç etkilenmez hatta kilo bile veremez, öylelerinide gördüm. ama bazısında az yan etkiler ile birlikte kilo kaybıda olmuştur. ama az ama çok. benim gördüklerim ve duyduklarım ve yakın çevremde kullananalara göre bu kilo verme ayda 3 ila 12 kilo arasında değşiyor. ama herşey kendi bünyeniz ile alakalı. ben kilo verdim diye siz de alır sonra veremezseniz yada çok yan etki yaşar rahatsızlanırsanız ben karışmam. denemek kendi riskinizde. bende kendi riskimde kullandım...
    ama doğru olmasa bile bazı arkadaşların dediği gibi yinede yüzlerce hatta binlerce insan var bu hapı kullanan. bizim amacımız bu topic altında o insanları biraraya getirip hapla ilgili deneyimlerini burda paylaşmaları idi. zira kötü yada iyi deneyimler ile ancak başkaları fikir edinebilirler. Kulaktan duyma sözlerle alacaklarına burda en azından gerçek yorumlar ile fikir edinip ona göre alsınlar. çünkü almak isteyen insan kafasına koymuşsa ürünün sağlıklı olup olmadığına bakmaz ama yorumlara dikkat eder. ben ettim..