Mei Chan'ın Kahyası-Mei Chan No Shitsuji(Japonya 2009)

'Popüler Diziler' forumunda Ezgi tarafından 29 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Adları : Mei-chan no Shitsuji,Mei-chan’s Butler
    Tür: Romance, comedy
    Bölüm Sayısı:10

KONUSU

Talihsiz bir kaza sonucu ailesini kaybeden Mei, büyükbabasının büyük bir şirket patronu olduğunu ve babasının zengin bir ailenin varisi olduğunu öğrenir. Kendini bir anda Japonya’nın en köklü okullarından birinde bulan Mei ikinci bir şok daha yaşar. Bu okulda her bir genç hanıma yakışıklı bir kahya hizmet etmektedir. Mei ve kahyası Shibata Rihito bir çok ilginç olayı ve hayata karşı dik durma mücadelesini birlikte verecekler.
    Okul başlı başına bir karnaval havasındadır.okulda her zamanki gibi liderler farklı karakterde bayanlar ve onların takipçilerinden oluşan gruplar mevcudtur.GÖLGE-AY-GÜNEŞ…Kızımız üstün bir başarı sonucu(başarısızlık)hiç birine kabul edilemez.kahyasının da kendince bir özelliği vardır.tüm her kesin rüyalarını süsleyen biri dir.diziyi izlerken ani ANİME vari sahnelere hazırlıklı olun.Birden sahne donupta pembe pırıltılı güllerle çevrili düşlerdeki gibi sahneler bolca var.
    başrollerden biri olan kahyamız ise Hana Kimiden Nanba Senpai olarak hatırlayanınız vardır

Shibata Rihito (Mei Chan'ın Kahyası)

Mei Chan

Shibata kento

2. Cevap: Mei Chan'ın Kahyası-Mei Chan No Shitsuji(Japonya 2009)

guzel bir idiz bir ara izlemiştim

3. Cevap: Mei Chan'ın Kahyası-Mei Chan No Shitsuji(Japonya 2009)

Pek yabancı dizi izlemiyorum aslında güzel bir dizi gibi duruyor.Teşekkürler Ezgi Ablacım:f40:

4. Cevap: Mei Chan'ın Kahyası-Mei Chan No Shitsuji(Japonya 2009)

Bende fazla yabancı dizi izlemiyorum. Yinede tesekkürler Ezgi :f40: