mehmet topuz fenerde

'Spor Gündemi' forumunda DiScOvErEr tarafından 5 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Kayseri'nin yıldızı Mehmet Topuz transferinde Beşiktaş-Fener kapışması... Kayseri yönetimi, Başkan Aziz Yıldırım'a, Topuz ise Beşiktaş'a söz verince transfer arapsaçına döndü.

Sarı lacivertli kulübün resmi nternet sitesinde yer alan açıklamada, Kulübümüz, Kayserispor ile Mehmet Topuz'un transferi konusunda anlaşmaya varmıştır.

Bu transfer kapsamında Fenerbahçe Spor Kulübü bir oyuncusunu Kayserispor'a vereceğini açıkladı.

2. Cevap: mehmet topuz fenerde

Mehmet Topuz besıktası ıstedı hala fenerbahce pesınden kosuyor we aldı,böyle bi oyuncuyu takımda oynatmak bence utanç werici :rolleyes:

3. Cevap: mehmet topuz fenerde

Ne diyelim hayırlısı olsun bizdende beşiktaş transfer eder:f30:

4. Cevap: mehmet topuz fenerde

konuyu görünce akşam kingodisco geLdi akLıma bi spor haberini eLeştriyordu
    Mehmet TOpuz yazıyodu arkada :D Uz yazan yeri kapamışLar rekLam faLan diye :D
    Mehmet TOP yazıyodu tabi biz o arada kopuyoz programdan Fark eden oLmadı heraLde :D =))

5. Cevap: mehmet topuz fenerde

Gözümüz aydın amcaaaaaaaaaaaaaaa hayırlısı olsun:f118::):):f77::)

6. Cevap: mehmet topuz fenerde

Ben anlamadım bu adam beşiktaşamı gittii feneremi burda fener diyo baska bir yerde beşiktaş ayy bune yahu.Hoş galatasaraya gelmedikten sonra benide pek ırgalamıyor..:)

7. Cevap: mehmet topuz fenerde

aslında mehmet topuz önce beşiktaşlıyım dedi beşiktaş forması giydi sonra fenerbahçeye geldi bu bakımdan mehmeti takıma alınmasını istemezdim ama bir bakımdanda başarılı bir oyuncu takıma yararı olacaksa ne mutlu

8. Cevap: mehmet topuz fenerde

ve resmen fenerbahçeli oldu sonunda:f118::f196:

9. Cevap: mehmet topuz fenerde

Hayırlı olsun .Takım ruhu ile oynar inş. illede beşiktaş demeseydi daha bir içimize sinerdi.