Medcezir Oyuncuları ne kadar ücret alıyor?

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 14 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

  1. Medcezir dizi oyuncuları ne kadar ücret alıyor?    Star tv nin yepyeni dizisi Medcezir son günlerde adından sıklıkla söz ettiriyor.Star tv nin bu yeni dizisinde yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile genç ve güzel oyunclardan Serenay Sarıkaya rol alacak.Dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi belli oldu.Merakla beklenen dizi Eylül ayının ortalarında seyircisiyle buluşacak.Yalnız merak edilen bir konuda Medcezir dizi oyuncularının diziden alacakları ücretler merak konusu olan oyuncuların ücretleri netleşti.

    Dizinin başrol oyuncularından biri olan Serenay Sarıkaya’nın Lale Devri’nde bölüm başı 15 bin TL alıyordu.Serenay Sarıkaya’nın, Medcezir'de oynayacağı Mira karakteri için Ay Yapım’dan dizinin bir bölümü başına 27 bin 500 TL alacağı öğrenildi.Dizinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy Medcezir dizisinde Yaman karakterini canlandıracak.Çağatay Ulusoy'un zam istemediği geçen yılki dizisinden aldığı ücreti alacağı yinede Serenay Sarıkaya’dan 2 bin 500 TL fazla ücret alacağı açıklandı.

    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/medcezir-dizi-oyunculari-69352.jpg]medcezir-dizi-oyunculari-69352[/IMGALT]
     
Yükleniyor...
- Medcezir Oyuncuları kadar Forum Tarih
Medcezir Oyuncuları Ne Kadar Alıyor Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Medcezir dizisi oyuncuları kim kimdir? Medya Bölümü 17 Mayıs 2016
Medcezir Dizi Oyuncuları İsimleri Popüler Diziler 21 Eylül 2013
Medcezir Dizi Oyuncuları Popüler Diziler 31 Temmuz 2013