MEB 2012 Yönetici Atamaları

'Etüt Merkezi' forumunda eftelya tarafından 2 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. MEB 2012 Yönetici Atamaları Başladı

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün görevlendirme yaptığı haftada bir yönetici atamalarına start verdiği illerimizin listesi şöyle;
    Yönetici Atamaları 2012

Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumları Yöneticiliği Sınava Dayalı Müdür Yardımcılığı Ve Müdür Başyardımcılığı Ataması - Müdürlük
    MEM Üst Yazısı Ve Boş Kadroları

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumları Yöneticiliği Sınava Dayalı Müdür Yardımcılığı Ve Müdür Başyardımcılığı Ataması - Müdürlük

Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumları Yöneticiliği Sınava Dayalı Müdür Yardımcılığı Ve Müdür Başyardımcılığı Ataması - Müdürlük

Gaziantep Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumları Yöneticiliği Sınava Dayalı Müdür Yardımcılığı Ve Müdür Başyardımcılığı Ataması - Müdür Yardımcılığı - Müdür Baş Yardımcılığı

Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumları Yöneticiliği Sınava Dayalı Müdür Yardımcılığı Ve Müdür Başyardımcılığı Ataması - Müdür - Müdür Baş Yardımcılığı - Müdür Yardımcılığı
    Boş Kadroları

Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Kurumları Yöneticiliği Sınava Dayalı Müdür Yardımcılığı Ve Müdür Başyardımcılığı Ataması - Müdür - Müdür Baş Yardımcılığı
    MEM Üst Yazısı

Kaynak: Egitimsistem.com