Masa üstünden silinmeyen dosya

'Teknik Yardım' forumunda HazaN tarafından 31 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Üç gündür masa üstüne kaydettiğim bir dosya yüzünden çıldırıyorum. Kaydederken sorun yoktu ama nerden bilebilirdim silerken bana bu kadar eziyet edeceğini.
    Bakmadığım yer, okumadığım yazı kalmadı konuyla alakalı her kafadan bir ses çıkmış ve açıkcası ne dediklerini anlayamadım bile.
    Benim gibi kendi kendine pc kurcalayanlar için sade bir dille anlatayım dedim böyle bir sorunla karşılaşınca ne yapmalıyız :oops:

Masa üstüne kaydettiğim dosya silinmiyor :

Unlocker bu program ücretsiz bir programdır bu nedenle paylaşımında bir sakınca görmedim. Bu programı indirip kuruyorsunuz. Daha sonra silemediğiniz dosyanın üzerine sağ tıklayıp unlocker diyin ve bekleyin yaklaşık 1,5 dakika sonra bir pencere açılacak ve ne yapmak istediğinizi soracak sol alt köşedeki kutucuktan "Sil" seçeneğini seçin ve hemen ardındanda yanındaki "İşlemi bitir" butonuna basın. İşte olay burada bitti. Geçmiş olsun

Bundan önce o dosyayı ne silebiliyor, ne gizleyebiliyor nede görmezden gelebiliyordum. Resmen yapışmıştı masaüstüne ama bu sayede sorunu hallettim darısı başınıza

2. Cevap: Masa üstünden silinmeyen dosya

Sorunun hallolduğuna sevindim...Sisli bir havadan günışğına kavuştun sonunda :))

3. Cevap: Masa üstünden silinmeyen dosya

Evet nihayet
    Bir an foruma sisler ardında bakacağım ömür boyu gibi geldi ama :f106: artık geçti

4. Cevap: Masa üstünden silinmeyen dosya

Tebrik ederim xD