Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

'Zaman Tüneli' forumunda ZeuS tarafından 12 Mart 2010 tarihinde açılan konu

?

Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden Manga'nın şarkısını nasıl buldunuz?

1. İdare eder

8 oy
    24.2%
  2. Beğenmedim

12 oy
    36.4%
  3. Çok beğendim

8 oy
    24.2%
  4. Henüz dinlemedim

5 oy
    15.2%

1. Norveç’in Oslo kentinde düzenlenecek olan 55. Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye’yi ''We could be the same’'' ( Aynı olabilirdik) adlı şarkıyla Manga temsil edecek.

Şarkıyı nasıl buldunuz?

Evet idare eder
    Hayır beğenmedim
    Evet çok beğendim
    Henüz dinlemedim

2. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

İdare eder..Türkiye'de albüm satışlarında işe yarar ama eurovision'da ilk 5 bile hayal...

3. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Beğenmedim :f20:

4. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Olmuyor olmuyor olmuyor :f40: Kısacası beğenmedim.Manga bu şarkıyla yaz aylarında mekanlarda üst sıralarda dinlenir, :)müzik kanallarında da marş haline gelir :)fakat yarışmada başarılı olamaz.:(

Mutlaka sahnede görsellik,kostüm,performans,melodi önemli fakat bence en önemli unsur sağlam bir vokal.Bunu da Sertap Erener ile tecrübe ettik :f118:

5. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

İdare eder :)

6. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Eh işte idare eder. Normal sıradan bir yabancı şarkı dinler gibi. Saece nakarat kısımları güzel. Oysa bu bir yarışma ve daha iyi olabilirdi.
    Birde şarkıyı çok hızlı söylemiş. Ne dediği anlaşılmıyo.Gerçi zaten ingilizcem yok:f40: türkçesini okumasam hiç anlamayacağım da kelimeler daha net olabilirdi.

7. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

idare eder :(

8. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

henüz dinlemedim ama söylenenlere bakılırsa olmamış

9. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Henüz dinlemedim ...

10. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Hiççç beğenmedimm.. :/

11. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Tam ßi ManGa HaYraNIım AmA Şarqı Peq OlmAMıŞ ßeLqi GöRseLliqLerLe SüPeR ßi HaLe GeLeßiLiR
    YiNeDe ßİz ManGayA GüWeneLiM

12. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Ben Beğendim dedim tam dinlemedim ama reklamlarda gördüm ve beğendim ..:f40:

13. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

şaRkı güzeLde Eurovisionda başaRıLı oLamaz gibi (:

14. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

çok begenmedim, ben böyle muzikleri pek sevmem rockmudur nedir :D hatta mangayi önce tanimiyodum...

15. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Ferman ne söylerse güzel söyleeerr..:f40: Çok iyi bir derece alamaz belki ama ben şarkıyı beğendim.

16. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Şarkıyı Beğendim..Ama derece yapması konusunda endişelerim var...:f20:

17. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Mangayı dinlerken aldığım zevki bu şarkıda bulamadım vasat..:(

18. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

idare eder..

19. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

İdare eder ;)

20. Cevap: Manga'nın Eurovisionda Türkiye’yi temsil eden şarkısını nasıl buldunuz?

Beğenmedim :f20: