Manga Eurovision Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 30 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Norveç'in başkenti Oslo'da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması'nı Almanya 246 puanla kazanırken, Türkiye, 170 puanla ikinci oldu. Türkiye, ülkelerin verdiği oylamalar sırasında uzun süre ikinci sıradaki yerini korudu ve oylamayı ikinci sırada tamamladı.

Bu başarı Sertab Erener'in birinciliğinden sonra Türkiye'nin elde ettiği en iyi ikinci derece olarak da tarihe geçti.

Norveç'in başkenti Oslo'da yapılan ve üç saat süren 55. Eurovision Şarkı Yarışması finalinde 14. sırada Türkiye'yi temsilen sahneye çıkan Manga grubu, "We Could Be The Same" adlı parçasıyla başarılı olarak salonda bulunan 18 bin kişiden büyük alkış topladı.
    Sahneye stilist Mehmet Acar tarafından hazırlanan "Que" firmasının kostümleri ile çıkan Manga, koreograf Genevieve Cleary'in koreografisi ile diğer ülkelerden değişik bir gösteri sundu.

Yarışmadaki tek rock grubu Manga, geleneksel Türk müziği ile modern Batı müziğini karıştırarak sunduğu sahne gösterisiyle çok başarılı şov yaptı.

manga erovizyon final resimleri

Manga Eurovision Resimleri.Jpeg Manga Eurovision Resimleri1. Manga Eurovision Resimleri2. Manga Eurovision Resimleri3. Manga Eurovision Resimleri4. Manga Eurovision Resimleri5. Manga Eurovision Resimleri6.

2. Birinciliğimiz,üçüncülüğümüz,dördüncülüğümüz vardı. Birde ikinciliğimiz oldu.:f63: Güzel oldu. Bir ara puan farkı oldukça azaldı ve Almanyayı geçeceğimize ümitlenmiştim ama siyasi puanlar daha ağır bastı. :( Yinede güzel bir sonuç oldu bizim için. Mangaya teşekkürler :f118:

3. katiliyorum sana bide 2 olduk tebrikler manga NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..............

4. MANGA yı Yürekten Tebrik Ediyorum.TÜRKLER Her Zaman 1. Dır Ama Zamanı Gelince...