Makyaj Çantasında Neler Olmalı?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 23 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

1. Bu sorunun yanıtını biz bayanların çok düşünmesine gerek olmadığını düşünüyorum ve hiç takılmadan sizlere bir bayanın makyaj çantasında neler bulunması gerektiğini sıralıyabilirim.

Hemen gidip kendi makyaj çantamı getireyim işim kolay olsun emin olun bir makyaj çantasında olması gereken herşey benim makyaj çantamda kesinlikle var hatta fazlasıda bulunabilir biraz kozmetik ürünleriyle yakından ilgilenince böyle bir durum olması çok doğal değilmi sizcede ne dersiniz.:oops:

Öncelikle bir makyaj çantasında mutlaka göz kaleminiz olmalı ayrıca bir rümer ve eyeliner de bulunmalı kullanıyorsanız.Olmazsa olmazları makyaj çantalarımızın rujlar ruj demiyorum mutlaka bir bayanın makyaj çantasında bir kaç tane ruj bulunur.Göz farı,Pudra,Allık,genelde olması gerekenler olanlardır.Birde benim makyaj çantamdaki gibi eksta ürünlerde bulunabilir örneğin bir el kremi tırnak makası ve cımbız seti ayrıca küçük bir saç fırçası bir ayna küçük bir parfüm fondoten birçok bayanın makyaj çantasında bu ürünlerin çoğu bulunur.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/makyaj-cantasinda-ne-ler-olur-6396.jpg]makyaj-cantasinda-ne-ler-olur-6396[/IMGALT]