maket ev modelleri

'Resimler' forumunda şeker2 tarafından 2 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Maket Ev;hobi maketçiliğinde hazır kitlerin birleştirilmesi,boyanması şeklinde yapılmaktadır. Maket Ev ayrıca bilgisayar programları kullanılarak çizimlerin oluşturulup uygun makinelerde kesimi ile de yapılabilir. Bu yöntem daha çok maket ev yapımını meslek edinmiş kişilerce kullanılır. Daha eski yöntemlerle maket ev yapımı;el tezgahlarında malzemelerin kesimi ve birleştirilmesi şeklindedir.
    Maket Ev;hobi olarak yapımı yan sıra görsel olarak sunum,satış,pazarlama aracı olarak da kullanılmak üzere yapılmaktadır.

maket evler1. maket evler2. maket evler3. maket evler4. maket evler5. maket evler6. maket evler7. maket evler8. maket evler9. maket evler10.

2. teşekkürler

3. Tskler emgine saglik canim benim

4. yeşillikler içinde olan tam benlik

5. ay çoook güzel ben bu evlerden istiyorum

6. Bende istiyorum bu evlerden ama gerçeğinden maketini napıyım...

7. Küçükken babam bana ahşap legolar alırdı.Çok güzel ahşap ev maketleri yapardık birlikte çok zevk alırdım eskiye götürdü bu resimler beni teşekkürler Emirhan.

8. Çok şeker görünüyorlar bunlardan birini alıp dağ evimin yanına inşa etmeyi düşünebilirim gelecek misafirler için :f106:

9. çok hoş görünüyorlar emirhan paylaşımına teşekkürler :f118::f118::f118:

10. [​IMG]

Bunlarda Beypazarında yapılan maket evler. Gece lambası olarak da kullanılabiliyo. Alıcılarına duyurulur :f106: