Mahşer-i Cümbüş

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 15 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. Mahşer-i Cümbüş Grubu

Mahşer-i Cümbüş kurulduğu günden bu yana Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde gösteriler sergiledi ve festivallere katıldı.

Türkiye’de Modern Doğaçlama Tiyatro'nun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş, Doğaçlama Tiyatronun gösteri biçimlerinden biri olan “ Tiyatro Sporu ” nu Türkiye’de ilk defa seyirci ile buluşturdu. Ekip bugüne kadar 350' nin üzerinde “Tiyatro Sporu” , 150' nin üzerinde "Beyin Fırtınası" gösterisi yapdı. 12 Uluslararası Tiyatro Festivalinde Türkiye'yi temsil etti.

2. Ezlem mutlaka çok güzeldir ama ah bir de izleyebilsem :f84:
    Ne resim görebiliyorum, ne de video izleyebiliyorum, yetkililere duyurulur :f63:

3. kalemine kalem tutan ellerine sağlıkkk
    bravoo

4. Ezlem mutlaka çok güzeldir ama ah bir de izleyebilsem
    Ne resim görebiliyorum, ne de video izleyebiliyorum, yetkililere duyurulu...

Karl burada video yok zaten...Bu program cumartesi günleri 23:30 da fox da izlemenizi tavsiye ederim.;)

5. Teşekkürler Ezlem unutmassan izleyeceğim söz:f196:

6. ezlem ben ve aysel tiryakisiyiz zaten gerçekten çok
    harikalar tavsiyen için tesekkürler:f196:

7. Bilgi için teşekkürler Ezlem
    Emeğine sağlık Paylaşım için teşekkürler.

8. mahşeri cümbüş

MUTLAKA İZLEYİNNNNN...:f106:
    Tamamen dogaçlama

9. paylaşım için teşekkürler ezlemcim denk getiremiyorum bir türlü izliyemedim

emeğine sağlık çok güzeldi:f9:

10. Kaçırmadan izlediğim harika bir program.. Tavsiye ederimm.:f40:

Teşekkürler Ezlem Abla..

11. Geçen yıldan beri kaçırmadan izlediğim tek program.Programın içeriğini bilmeyenlere başta komik gelmeyebilir ama alıştıkça bağımlılık yapıyor.Müthiş bir zeka ve yetenek.En çok Özleme gülüyorum yok Dilek'e aslında Burakta komik,Ayhan da öyle...Uff seçim yapmak imkansız hepsi süper işte...:f30:

Paylaşım için teşekkürler :)

12. Sanırım bihaber olan yine tek ben varım yav siz hangi ara izliyorsunuz bu programları aaa
    bilgisayar başında olmadığım zaman ya temizlik yapıyorumdur, ya yemek, ya da gezmedeyimdir tv ile olan tüm bağımı koparınca böle atılan konulara saf saf bakarım işte :f73: :f73:

13. Ewet bende izliyorum çok güzel bir program:f40:

14. Valla Hazan yalnız degilsiniz. Çünkü benimde Tv ile aram yoktur ama bu programı oglumdan biliyorum. O izlerken arada bende takılıyorum.

Gerçekten gördügüm kadarı ile süper yetenekliler :f40:

15. Bende kızımdan biliyorum çok söyler ama bikaç kez izledim açıkçası pek keyif alamadım: ))
    Hayranları çok fazla ve yetenekliler iyi takip etmek gerek sanırım:f40: Teşekkürler Ezlem emeğine sağlık

16. paylaşımına teşekkürler ezlem çok eğlenceliydi

17. gerçekten yetenekliler. paylaşım için teşekkürler ezlem

18. Bu ara pek tv izlemiyorum ama gördüğüm kadarıyla çok yetenekliler paylaşım için tşler EZLEMCİM :f40: