Mahidevran Sultan Mı Daha Güzel Hürrem Sultan Mı

'Genel Türk Tarihi' forumunda Sitem tarafından 10 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. Mahidevran Sultan Hürrem Sultan dan güzelmiydi

Mahidevran Sultan Mı Daha Güzel Hürrem Sultan Mı
    Rivayete göre Mahidevran Sultan hürrem sultandan çok daha güzel bir kadın olmasına rağmen hürrem sultan'ın kanuni üzerindeki entrikalarının kurbanı olmuş, gözdelikten düşmüştür.

Hürrem Sultan
    hürreem.

Mahidevran Sultan

mahidevran.

2. hürrem sultan daha güzel

3. tabikide MAHİDEVRAN sultanımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

4. tabiki de hürem daha güzellllllllllllllll

5. tabikide mahidevran guzel masum sultan haseki guzel and asil <3

6. mahidevran tabikiii

7. tabikide hürrem yani meryem uzerli daha güzel o doğal güzel nur fettahoğlu makyajsız aynı bir öcüyü andırıyo hortlak gibi :D

8. tarihsel manadaki güzel tabiki mahidevran,ançak tüm arkadaşlar diziye göre konuşuyor sanırım.

9. bence de hürrem mahidevrana binbasar mahidevran da kimmiş mahidevran diyenlerin ben şahsen gözlerine acıyorum

10. AH tabiykide hürrem sultan en güzel kadın birde mahidevran onu çok kıskanıyor

11. tabiiki hürrem sultan akıllı zeki ve güzel :D

12. Mahidevran daha güzel. Potrelerine bakilinca ve kaynaklardada mahidevranin kat ve kat güzel oldugu yaziyor. Uzun siyah sacli,ela gözlü diye biliniyor

13. Bnce tarihte Mahidevran sultanın daha güzel olduğu söyleniyor bna göre de mahidevran sultan daha güzel fakat muhteşem yüzyıl dizisine bakarsak ta hürrem sultan yani Meryem uzerli çok güzel hem güzel hem yetenekli bir oyuncu

14. Tabi ki de Hürrem güzel ben filmdekilere bakmadan söylüyorum. Bu fotoğrafta hürrem sultan yerine kösem sultanın fotosunu koymuşlar. Kanuni nin bir şiirinde de belli olduğu gibi hürrem in saçları turuncu renkli. Burada ise siyah renkli. Hem ben araştırdım o fotoğraf kösem sultanın resmi. Eğer hürrem daha güzel olmasaydı nasıl kanuni mahidevranı unutup hürreme aşık olurdu. Mihrimah o zamanın en güzel kadınıydı ve unutmayın hürrem in kızı ona benziyo güzelliğiyle her şeyiyle .