Magic Anvil 'in sirri?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda mideya tarafından 20 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Ewet konu UPGRADE,
    KnightOnline in belkide en büyük gizemi. Yıllarca insanlar çok çesitli metodlar yazdılar kimisi hiç item yakmadan +9 shard bastı trinasız kimi +10 bastı vs vs bunları hep okuduk duyduk.
    Ancak konuyla ilgili duyduğum en aptalca söz şu oldu.

Ş A N S
    Hatta bazıları abartarak bunun % 100 şans olduğunu söyledi.
    Neden aptalca dedim şans nedir arkadaşlar. Biz insana toto loto iddia at yarışı çıktığında şanslı deriz herkesin 30 aldığı sınavda sen 100 almışsan buna şans diyemeyiz. Bu şans değildir.

Simdi şöyle düşünelim yada beraber bi beyin fırtınası yaratalım. Magic avril için program yazan kişi sizin yanınızda otursa ve siz upgrade e başlasanız adam size o itemin yanıp yanmayacagını gayet net söylermi? Söyler neden çünkü programı o yazmıştır. Mantığını biliyordur.

PC nin mantığı nedir arkadaşlar 1 ve 0. Amerikada bi düşünce kuruluşu en büyük doğal sayıyı bulana 30 m dolar ödül verecekmiş. Bu imkansız ve şayet bu olsaydı artık şifre ve gizlilik kavramı ortadan kalkardı bu değil 30 m $ dünyalara bedel bir sır. Neyse konuyu dağıtmayayım. Magic avril şans değil bir randomize olayıdır. Bu rastgele anlamına gelir ancak onuda yapan yine bir insandır.

Sonuç olarak ben en buyuk gizemin orada bulunan 9 kutudan ibaret olduguna inanıyorum. Örnegin +3 ten sonra o kutulardan birisi doğru kutu yada 2 si yada 3 4 u bu sayı gittikçe azalıyor hatta high class itemlerde kutular +6 dan sonra 1 e duşer +8 den sonra trina koymadıkca kutu bile açılmaz gibi fikirler ortaya atılabilir.

Düşünsenize +3 ten sonra +10 a kadar sıralamayı biliyorsunuz ( her item icin değişik sıralama bile olabilir ) örnek mirage +3 ten sonra 5. kutu bus= +4 sonra 7. kutu +bus +5 gibi gibi.. bunlar sadece fikir.

Burası forum ve düşüncelerimi paylaşmak istedim ama şans ı kabul etmiyorum kimse bana PC de şanstan bahsetmesin. PC de sans söyle olur aldığın PC kargodan gelirken hasar görmüştür yeterli verimi alamazsınız budur şans.
    Okuduğunuz için teşekkürler. Size saçma gelebilir geldiyse özür.

2. Cevap: Magic Anvil 'in sirri?

Paylaşım için teşekkürler.. :f63:

3. Cevap: Magic Anvil 'in sirri?

Emeğine sağlık teşekkürler .. :f40: