Mad men

'Medya Bölümü' forumunda Ezlem tarafından 23 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. MAD MEN
    En iyi dizi ve En iyi senaryo ödüllü 2008'e damgasını vurmuş harika bir dizi

Mad Men, bir nevi “zaman yolculuğu” gibi işleyen öykülerden oluşuyor. Anlattığı olay tesadüfen geçmiş bir döneme denk düşmüyor. Aksine, o “dönem”in kendisi dizinin anlattığı şeyin önemli bir parçası: İnsanların adetleri, önyargıları, neyin “normal” bulunup neyin sıradışı, hatta “aşırı” bulunduğu.

1960’ların Amerika’sında, devrin özellikle eğlence ve iş dünyasının kalbi olan New York’ta reklamcıların hayatını anlatan Mad Men’de “geçmiş”in bu tarafı önemli bir yer tutuyor. Dizinin bir ilginç yanı, reklamcılığın bir tür “altın çağ” kabul edilen bu yıllardaki şekline şemaline ve gelişimine bir pencere açmaksa, bir başka ilginç yanı da dönemin alışkanlıklarını ve davranış biçimlerini yeniden ziyaret etmek.
    “Zaman yolculuğu insanlığın en büyük fantezilerinden biri” diyor dizinin yaratıcısı Matthew Weiner. “Ve bir dizi eğer doğru yapılırsa, belli bir doku ve gerçeklik düzeyine sahip olursa, gerçekten inanılmaz bir deneyim. O döneme yapılan bu yolculuğun içinde mizah ve ilgi çekici bir hikâye de bulunması cabası.”

Pazartesiden perşembeye 1 sezon bölümleri e2 'de
    yeni sezon ekimde

Benimde severek izlediğim diziler arasındadır tavsiye ederim:f40:

2. Ezlemcim bende metini duydum ama bi türlü izleyemedim izlemek isterim teşekkürler canim...

3. emeğine sağlık EZLEM:f40:

4. Bende adını duydum ama izlemedim.. Tanıtım için teşekkürler Ezlem :f40:

5. Teşekkürler canım bende izlemedim ama umarım izleme imkanı bulurum
    Film müziği çok güzel :f40:

6. arkadaşlar ben bu müziğe bayıldım ama indiremiyorum:(
    yardımcı olursanız sevinirim..

7. Sitemizde müzik ve link paylaşımı kesinlikle yasaktır.

8. Paylaşım için teşekkürller Ezlem:f40:

9. Ben almayım canım biliyorsun müptela oluyorum sonra kendime hayrım kalmıyo :f106:
    ama tanıtım için teşekkürler

10. harika bir dizi de ya şu arkada çalan müziğin ismini kimin söylediğini falan yazabilir misiniz ?

11. david Carbonara - Babylon muş.. ama bulamıyorum hiçbir yerde.

12. bn ındırmekk ıstıyorum ama ındırreemıyorumm yaa bu sarkı superr

13. youtubedan dinleyebilirsiniz şarkıyı arkadaslar..

14. Ezlem dizi zevkine güveniyorum... Eminim tam benlik bir dizidir... İlk bölümlerini bu akşamdan indirmeye başlıyorum..

15. Tertibim güzel paylaşımın için teşekkürler.

Ben bu şarkıyı indirmek yerine kendim söylemek isterdim.

Ama nerdeeee..?

16. bu sarkı nerde yaa çok super ama hiçbi yerde yok

17. ben dizilerin tanıtımlarına yetişemiyorum seyretmeye kalksam :f30:

18. Evet malesef yok bende çok uzun armalar sonucu bulabildim..:f196:Fakat sitemizde link paylaşımı yasak olduğu için sarkıyı sizlere sadece dinletebiliyorum..:(

19. acaba dizinin fragman müziğini indirmk için site adresi verebilirmisiniz?

20. peki özelk msjla atamaz mısnız link?