Lütfen Sadece Gözlerime İyi BAK

'Kısa Bilgiler' forumunda NURDİN tarafından 17 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. " LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK"!!!...

Bir zamanlar bir yerlerde kör bir genç yaşıyordu ve bu kör genç kendisinden nefret ediyordu çünkü kör bir yaşamı vardı.

Göremediği için hiç birşeyi ve hiç bir kimseyi sevemiyordu herkesten ve her şeyden nefret ediyordu ama kız arkadaşı hariç.

Kör yaşamında sevdiği tek şey kız arkadaşıydı.

Bir gün kız arkadaşına, eğer dünyayı görebilseydi onunla evlenmeyi kabul edebileceğini söyledi. Kız arkadaşıda onu çok mutlu ettiğini söyledi..

Günlerden bir gün şans gencin yüzüne güldü ve birisi ona bir çift gözünü bağışladı.

Sonra genç her şeyi görmeye başladı ağaçları çiçekleri kısaca artık dünyayı görüyordu, hatta kız arkadaşını bile.

Kız arkadaşı ona sordu şimdi artık her şeyi görüyorsun. Söylediğin gibi benimle evlenecekmisin? dedi.

Genc şoktaydı kız arkadaşını gördüğünde dona kalmıştı. Çünkü kız arkadaşı kördü!...

Çok özür dilerim dedi genç, seninle evlenemem çünkü sen körsün dedi.

Kız çok üzüldü ve ağlayarak ordan uzaklaşmaya başladı biraz ileri gidince durdu ve geriye dönüp gence şunu söyledi :

" LÜTFEN SADECE GÖZLERİME İYİ BAK "

2. Çok etkileyici bir hikayeydi.
    Teşekkürler Nurdin:f40:

3. çok etkilendim işte kadın ve erkek arasındaki fark kadın yapar erkek yıkar

4. Çok güzel bir hikayeydi Nurdin okurken çok etkilendim çok teşekkürlerr..:f118:

5. Çok güzel etkileyici bir hikayeydi

Teşekkürler Nurdin:f40:

6. çok etkileyeci bir hikaye idi paylaşımına teşekkürler dostum nurdin...

7. :( :( çok güzel bir hikayeydi ama hata kadında ikisini birden niye veriyorsun her ihtimale karşı tek gözünü bıraksaydın durum eşit olurdu o zaman :f40:

8. Çok güzeldi daha öncede okumuştum etkileyici bir hikaye Teşekkürler nurdin tekrar okumak güzeldi

9. emeğine sağlık NURDİN, çok güzel bir hikaye idi:f40:

10. Güzel bir hikaye
    Emeğine sağlık Nurdin