Lost'un Sawyer'ı Beyaz Showda

'Medya Bölümü' forumunda Ezgi tarafından 19 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. Josh Holloway(Sawyer) dün akşam Beyaz Show daydı. Sawyer büyük ilgi gördü. Seyircilere ve konuklara neşeli dakikalar yaşattı.
    Yaptığı şakalar ve esprilerle herkesi büyüledi.

2. Hayatımda geçirdiğim en güzel gecelerden biriydi eminim oraya gelen seyirciler içinde öleydi bide televizyondan izleyenler için ama orda olmak çok heyecanlıydı çok güldük ya inanılmazdı yani yakında kendi çektiğim fotoğraflarıda koyacağım şebnem ferahın eline forumdaş için yaptığım pankartıı verdim vala öle çektirdim :) :)

3. emeğine sağlık EZGİ :f118: izlememiştim tşk ler

4. Ewet çok eğlenceliydi akşamm program:f63: jeeny bekliyoruz fotoğrafları hadi bakalım acele et:f40:
    emeğine sağlık Ezlem:f40:

5. çok güzel bir şovdu ama Şebnem ferah nie orda idi anlamadım:f20:
    herhalde konukları bilmioidi,bence Şebnem Ferah bir idol ve tekbaşına bir programı doldurur
    başkasına ihtiyaç yoktu ve sowyer çok şekerdii
    Paylaşım için teşekkürlerr:f40:

6. :f106: Ben sonuna yetişebildim
    Emeğine sağlık ezgi sayende izlemiş oldum

7. Valla ben çok nadir tv izlerim ama dün gece pür dikkat izlemeydim. Çok şeker biri vardı. Ay! öyle degil tabiii..

Çok esprili, zeki ve yakışıklı biri yani :f106:

İzlemekten keyif aldım.. Ellerine saglık Prensesim :f40: :f9: :f9: :f9:

8. Dün izleyememiştim sayende izlemiş oldum paylaşım için tşkler EZGİ :f40: :f9: :f9: :f9:

9. Bir kısmını izlemiştim ama bu bölümlerini izleyememiştim. Bu imkanı verdiğin için teşekkürler Ezgi :f40:

10. İzlemedim, pişman değilim :f106: çünkü şimdi Ezgi sayesinde bu eksikliğimi kapatmış bulunmaktayım :f106: :f106:
    Teşekkürler Ezgicim :f118:

11. Aslında Beyaz haftalardır Şemben Ferah'ı çağırıyormuş,fakat hep yoğunluğu bahane ediyormuş sanırım.
    Beyaz "Nedense bu hafta geldi(!)" dedi.
    Şebnem Ferah tam bir Lost hayranıymış.

Bu arada Jenny'nin Şebnem Ferah'la çektirdiği fotoğrafları merak ettim.

12. En yakın zamanda atmaya çalışıcam ezgi fotoğraf makinası ablamda.Telefonla çektiklerimi Fan sitesine atmaya çalışıyoruz.Yanlız bi sorun var fotoğraf makinasında usb yokmuş sanırsam nasıl yapıcaz bi fikrim yok bende pek anlamam ablam gelince bi bakarız bütün fotoları toptan atarım foruma:f63:

13. İzledimm harika bir program oldu.. Muhteşemdi.. Josh Holloway'i Beyaz Showda izlemek çok güzeldi..:f106:

Teşekkürler Ezgi Ablacım..

14. Bende merak etti ezgi,jenny'nin şebnem ferah'la çektirdiği resimleri
    e artık göstersin dimi:f40: