Lost Final Için 2010`a Kadar Beklenecek

'Medya Bölümü' forumunda chemist tarafından 29 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Lost Final Için 2010`a Kadar Beklenecek

FİNAL İÇİN 2010`A KADAR BEKLENECEK
    Lost hayranları, gizemli Lost dizisinde tüm yanıtları öğrenmek için 2010`a kadar bekleyecek.
    Ekranların, her bölümü merakla beklenen dizisi Lost’un 3 sezon daha süreceği açıklandı. Daha önceden 24`er bölümden 2 sezon daha devam etmesi kararlaştırılan dizinin, yapılan anlaşmalar doğrultusunda 16`şar bölümden 3 sezona bölünmesine karar verildi. Yapımcılar ve senaristler, izleyicilerin ilerleyen bölümlerde süprizlere hazır olmalarını söyledi.
    16 bölüm ara vermeden şubat ve mayıs aylarının arasında yayınlanacak. Dizinin yapımcıları final hakkında “şok edecek` ifadesini kullandı.

Yawww bişeyi ne kadar uzatmaya kalkarsan o kadar deforme olur.. Lastik olsa kopmuştu şimdiyee ama LOST bu isterse 2040 kadar sürsün izleriz herhalde :)

REKORLARI ALT ÜST EDEN DİZİ
    Lost dizisi, uçak kazasından kurtulan bir grup insanın gizemli bir adada yaşadıklarını anlatıyor. Dizi, yayına girdiği sezon sadece ABD’de 20 milyondan fazla kişi tarafından izlenerek ABC’yi rating savaşında ön plana çıkardı. ancak üçüncü sezonda bu izleyici sayısı 12 milyona kadar düştü. Lost şu anda Azerbaycan’dan İspanya’ya, Rusya’dan ABD’ye kadar uzanan geniş bir coğrafyada milyonlarca insanda ‘hastalık’ haline gelmiş durumda…

2. Cevap: Lost Final Için 2010`a Kadar Beklenecek

Valla ben izlemiyorum 2. sezonda kaldım.. Ama bir ara tamamlıycam..:f106:Siz bekleyin 2010a kadar ben size yetişirimm..:f40: