Lost Charlie Resimleri (Dominic Monaghan)

'Resimler' forumunda Aysell tarafından 23 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Charlie İngiltere, Manchester'lı bir müzisyendir. Dizinin "Flashes Before Your Eyes" isimli bölümünde, adaya düşmeden çok önce sokaklarda gitarıyla "Wonderwall" isimli şarkıyı söylerken Desmond ile karşılaştığını görüyoruz.

  Daha sonra kardeşi Liam ile beraber kurdukları rock grubunun (DriveSHAFT) bas gitaristi ve şarkı sözü yazarı oluyor. Charlie ilk başlarda DriveSHAFT'ın başarısını artırma konusunda kararsız görünüyor fakat kardeşi Liam'ın ona grubun temeli olduğunu açıklaması üzerine tamamen ikna oluyor. DriveSHAFT'ın ünü giderek artıyor ve Charlie kontrolü ele almakta olan kişinin Liam olduğunun ve Liam'ın kendisini uyuşturucu kullanarak tükettiğinin farkına varıyor. Bir konser öncesinde Charlie Liam'la bunu konuşmaya çalıştığında Liam Charlie'ye grubun kendisi olduğunu haykırıyor. Soyunma odasında yalnız kalan ve morali çok bozulan Charlie, Liam'ın uyuşturucularından kullanıyor.

  122853charliel. dominicmonaghan(1). dominicmonaghan(2). dominicmonaghan. dominicmonaghan2. dominicmonaghan03. dominicmonaghan22c. dominicmonaghanch3. iwth404lsqt2e35a1ycs7bt. weirdcoupleslillymonagh.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Temmuz 2014
 2. bu sarısın hıc hosuma gıtmıyor begenmedım hıh :):) tşkler
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Temmuz 2014
Yükleniyor...
- Lost Charlie Resimleri Forum Tarih
Lost in Translation filminin yönetmeni kimdir Sorun Cevaplayalım 20 Ocak 2015
Lostlowe'nin Kaleminden.. Kısa Bilgiler 27 Ağustos 2011
Klostrofobi Nedir? Sağlık bilgisi 31 Ağustos 2010
Lost Planet 2 Sistem Gereksinimleri Oyun Bölümü 17 Ağustos 2010