Lost Boone Resimleri (Ian Somerhalder)

'Resimler' forumunda Aysell tarafından 23 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

 1. Boone Carlyle, ABD'de ABC kanalında yayınlanan televizyon dizisi Lost'un kurgusal karakterlerinden biridir. Canlandıran oyuncu Ian Somerhalder'dır.

  Boone ve Shannon kardeştirler, üvey oldukları dizinin ilerleyen bölümlerinde çeşitli şekilde aktarılmaktadır. Boone kişilik olarak yardım etmeye çalışan ama henüz tam anlamıyla kendi kişiliğini oturtamamış genç bir Amerikalıyı canlandırır. Boone için adaya düştükleri andan itibaren en önemli şey Shannon'ı korumaktır. Bu ilgisinin ve sorumluluğunun abisi olduğunu düşündüğümüz için geliştiğini sanarken aslında Boone'un Shannon'a çocukluğundan beri aşık olduğunu görüyoruz. Bu saplantısından kurtulmasında John'la yaptığı keşif gezileri etkili olmuştur. Bu noktadan sonra Shannon saplantısını yenebilmeyi öğrenmiş ve Shannon'dan uzaklaşmıştır. Bu da Shannon'ın Sayid yaklaşması için bir sebep olacaktır.

  Dizinin 1. sezonunda John'la birlikte buldukları uçak enkazının uçurumdan düşmesiyle hayatını kaybetmiştir.Lost'un Final sezonunda uçakta yaşıyor olarak görülmektedir...
  264430. c4b0ansomerhalder. ianatthebeachiansomerha. ianiansomerhalder171079. iansomerhalder. iansomerhalder01m. iansomerhalder10. iansomerhalder99.
   

  Ekli dosyalar:

  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Temmuz 2014
Yükleniyor...
- Lost Boone Resimleri Forum Tarih
Lost in Translation filminin yönetmeni kimdir Sorun Cevaplayalım 20 Ocak 2015
Lostlowe'nin Kaleminden.. Kısa Bilgiler 27 Ağustos 2011
Klostrofobi Nedir? Sağlık bilgisi 31 Ağustos 2010
Lost Planet 2 Sistem Gereksinimleri Oyun Bölümü 17 Ağustos 2010