Lise Mezunları 2011 Polislik Sınavı

'Sınavlar' forumunda Ezlem tarafından 12 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. Lise Mezunları Polislik Sınavı 2011
  Lise mezunları polislik sınavı şartları

  Teklife göre Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) adı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) olacak. Tüm lise ve dengi okul mezunları, polis meslek yüksekokulları ile akademilerine girebilecek.

  [​IMG]

  Elektronik ortamda sınav

  - Sınavlar, basılı veya elektronik ortamda ve adaylara soruların aynı anda sorulduğu eş zamanlı olarak yapılabilecek. Sınavlar ayrıca alan ve zorluk düzeyine göre tasnif edilerek güvenli biçimde saklanan bir soru havuzundan, her bir adaya aynı ya da farklı zamanlarda sorulmasına izin verecek şekilde, elektronik ortamda da gerçekleştirilebilecek.

  - Sınavların yapıldığı binalarda sınav öncesinde ve sınav sırasında “sinyal karıştırıcı” ve benzeri cihazlar kullanılabilecek.

  - Gizli olan bilgileri, hukuka aykırı olarak elde eden kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapisle cezalandırılacak. Bu bilgileri ifşa eden kişilere, iki yıldan beş yıla kadar hapis ve 5 bin TL’ye kadar adli para cezası verilecek. Sınavlarda, cihaz kullanarak kopya çeken veya aracılık edenler, dört yıla kadar hapisle cezalandırılacak.
  alıntı
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Nisan 2012
Yükleniyor...
- Lise Mezunları 2011 Forum Tarih
Lise mezunlarını iş sahibi yapan kurslar Etüt Merkezi 19 Ocak 2012
2012 Lise Mezunları İçin Kpss Sınavlar 5 Ağustos 2011
Meslek liseleri mezunları Teknik Yardım 7 Mart 2010
2010 KPSS Ortaöğretim(Lise)Mezunları Etüt Merkezi 9 Ekim 2009