linkedin nedir

'Sorun Cevaplayalım' forumunda EyLüL tarafından 3 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

 1. linkedin ne demektir arkadaşlar facebook gibi bir paylaşım sitesimi


  2003’te iş dünyasına yönelik bir networking sitesi olarak kurulan LinkedIn, profesyoneller arasında hızla yaygınlaşmaya devam ediyor. Site geçtiğimiz ay profilini ekleyen 60 milyonuncu kullanıcısı için özel bir kutlama yaptı. Daha iki ay önce, Aralık 2009’da LinkedIn’de kayıtlı profil sayısı 55 milyondu. Kısa süredeki bu artışı göz önünde bulundurursak sitenin yaygınlaşma hızını daha iyi anlayabiliriz.


  LinkedIn’in bu kadar süratle büyümesinin en önemli nedeni dünya genelindeki tüm profesyonellere gerçek ve etkili bir iletişim ağı kurma, network geliştirme imkanı vermesidir. LinkedIn, özellikle son 2 yılda, CEO olarak Yahoo’nun network’ten sorumlu tepe yöneticilerinden Jeff Weiner’ın atanmasının ardından büyük atak yaptı. Business Networking için en etkili araç LinkedIn haline geldi.

  Hala profil eklemeyenlere tam bir LinkedIn profili oluşturmak bir külfet, el oyalayan bir iş gibi görünebiliyor. Aslında MS Word formatındaki CV’nizden copy-paste yaparak profilinizi kolayca yaratabilirsiniz. Üstelik network connection’ları tek tek eklemeye de gerek yok. MS Outlook’tan ya da Gmail’den kontakt listelerini LinkedIn’e yüklemek mümkün
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- linkedin nedir Forum Tarih
linkedin login Sorun Cevaplayalım 5 Kasım 2012
LinkedIn Şifreleri Çalındı Teknoloji Haberleri 8 Haziran 2012
linkedin hesabı nasıl kapatılır Sorun Cevaplayalım 3 Eylül 2011
Atık madde nedir vücudumuzdan atık maddeler hangi yolla atılır Kısa Bilgiler 21 Eylül 2016