Lindsay Lohan kimdir kısaca

'Resimli Konular' forumunda Dark tarafından 13 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. kısaca Lindsay Lohan :

Lindsay Dee Lohan (d. 2 Temmuz 1986), Amerikalı aktris ve şarkıcı. Çocuk yaşta pek çok dergi ve televizyon reklamı için modellik yapmış, 10 yaşında Another World adlı televizyon dizisiyle oyunculuk kariyerine başlamıştır. 1998 yapımı The Parent Trap, Lohan'ın rol aldığı ilk sinema filmidir. Freaky Friday ("Çılgın Cuma", 2003), Mean Girls ("Kötü Kızlar", 2004) ve Herbie: Fully Loaded ("Herbie: Tam Gaz", 2005) gibi yüksek gelirli filmler sayesinde şöhreti yayılan yıldız, 2004 ve 2005'te Speak ve A Little More Personal (Raw) adlı iki de müzik albümü çıkarmıştır. Yakın zamanlarda, eğlence hayatı ve alkol/uyuşturucu kullanımından kaynaklanan yasal sorunlarıyla uluslararası magazin medyasından büyük ilgi görmüştür.

2. geçen gün korku filminde görmüştüm sanki filmin adı katilimi tanıyorumdu

3. evet katilimi taniyorum tskler dark

4. teşekkürler DarK:p

5. erkan görmesin gözü gene morarır paylaşım için tşkler dark

6. Şekercim aynı anda aynı filmi mi izlemişiz :f106:
    orda daha güzeldi sanki yav bu neeeeee çil desen fazlasıyla var, kilo desen yerinde, boy desen fakir kalmış :f132:

7. Uyusturucu alkol derken yazık etmiş kendine. Yaşına göre oldukça yaşlı gözüküyor

8. Teşekkürler Dark ilk defa gördüm kimdir bu hatun :f106:
    tv zlemediğimden cahil kalıyorum bu gibi konularda :f196:

9. Cevap: Lindsay Lohan resimleri

çiller olmasa herşey süper :f106:

10. Cevap: Lindsay Lohan resimleri

heyy allahımm yaaa kızın resimlerini kapasak yorumları okusak deriz herhalde dark bi ucubenin resmini koymuşş..... Hey allahım nolcak bu forumun hali... :)