likya yolu yürüyüşü

'Sorun Cevaplayalım' forumunda EyLüL tarafından 7 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

 1. Efsanevi Likya Yolu'nun en güzel rotalarını 4 gün boyunca yürüyerek keşfediliyor. Farklı bir deneyim ve doğanın inanılmaz güzellikleri sizi bekliyor...
  2 gece Kaş'ta otel, 1 gece tekne konaklamalı olan programda son gün öğle yemeği hariç tüm yemekler ve tüm transferler fiyata dahildir. Antalya havaalanı transferleri de fiyatın içinde...

  Likya yolu, mevsim koşulları nedeniyle Nisan-Mayıs ve Ekim-Kasım döneminde en güzel dönemini yaşar. Hava sıcaklıkları; yürüyüşü zorlaştıracak seviyelerde değildir. Bu sebeple açıkladığımız tur tarihlerinde tur gerçekleştirmeniz; Likya yolunun keyfini tam anlamıyla çıkarmanız için ideal tarihlerdir.

  Program tamamen yürüyüş üzerine kurulmuştur ve yürüyüşler günde ortalama 6 saat civarındadır. Likya yolunun 4 günlük en güzel rotalarından birini yürüyoruz.
  Yürüyüş süreleri göz önüne alındığında kolay olduğu söylenemez ama gözünüzde çok da büyütmeyin. Parkurun güzelliği zaten size tüm yorgunluğunuzu unutturuyor.

  Tur minimum 6 katılımcı ile tur gerçekleştirilir.

  Kapalı grup olabilmeniz için en az 10 kişi gereklidir. Tarih ve tur programı grup isteğine göre değişebilir. Kapalı gruplarda grup indirimi 12 kişiden sonra yapılır.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- likya yolu yürüyüşü Forum Tarih
likya yolu nerede Sorun Cevaplayalım 7 Eylül 2011
likya yolu haritası Sorun Cevaplayalım 7 Eylül 2011
Göz Farı Sürmenin Pratik Yolu Kadınca 19 Mayıs 2016
Hızlı kilo vermenin en etkili yolu Sağlık Rehberi 17 Mayıs 2016