LG Yeni L7, L5 ve L3 Serisi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 22 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

 1. [​IMG]


  LG Optimus L Serisi L3, L5 ve L7 Geliyor .
  LG'den L serisi telefonlar geliyor. İsimleri L7, L5 ve L3 olarak belirlenen yeni akıllı telefonların teknik detayları ise henüz sır gibi saklanıyor.

  Görsellerden de görebileceğiniz gibi ince metalden ve dikdörtgen şekilden oluşan ana hatlara sahip olan üç modelin de arka panelinde deriye benzeyen bir yüzey kaplı.

  LG'nin "Floating Mass Display" olarak adlandırdığı yeni ekran teknolojisini kullanacak olan modellerin boyutları da model numaraları gibi küçülüyor.

  L7'nin en büyük boyutlu model olduğu ve 4.3 inçlik ekrana sahip olacağı ve Android 4.0 ICS işletim sistemi ile satılacağı belirtildi. Ortanca kardeş L5 ise 4 inçlik ekranı ile boyut konusunda ikinci sırada yer alıyor.

  O da abisi gibi Android 4.0 işletim sistemine sahip olacak. Her iki model de 2012 yılının ilk yarısında tüm Avrupa'da raflardaki yerini alacak.

  En kompakt model olarak tasarlanan L3 ise 3.2 inç ekran ile kullanıcılarla buluşacak. Android 2.3 Gingerbread'in desteğini arkasına alarak mart ayı içerisinde Avrupa'da satışa sunulacak.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Temmuz 2014
Yükleniyor...
- Yeni Serisi Forum Tarih
Yeni Vaio E Serisi Teknoloji Haberleri 8 Şubat 2010
Sony'den Yeni Walkman Serisi Teknoloji Haberleri 20 Ağustos 2008
Cumhuriyet yönetimiyle birlikte ülkemizde ne gibi yenilikler yapıldı? Genel Türk Tarihi 7 Eylül 2016
TBMM’nin açılmasıyla birlikte yeni bir Türk devletinin kurulduğu söylenebilir mi? Ders notları 7 Eylül 2016