LG v10 Türkiye satış fiyatı nedir

'Teknoloji Haberleri' forumunda Eylem tarafından 17 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Eylem

Eylem Editör Site Yetkilisi

LG v10 Türkiye satış fiyatı nedir

Aylar öncesinden duyurulan LG v10 nihayet Türkiye’de satışa sunuldu. LG yeni akıllı telefonunda yeniliklere kapılarını sonuna kadar açmış.

LG electronics akıllı telefon serisinin son modelinde ikinci ekran, çift ön kamera ve manuel video modu gibi özellikleri kullanmış. Öncelikle bu yeni telefonun teknik özelliklerine göz atmakta fayda var;

Qualcomm Snapdragon 808 işlemci

• 5.7 inç QHD IPS Quantum Ekran (2560 x 1440/513ppi) ana ekran
    • 2.1 inç IPS Quantum Ekran (160 x 1040/513ppi) ikinci ekran
    • 4GB LPDDR3 RAM
    • 64 GB eMMC ROM
    • microSD
    • Arka kamera 16MP, F1.8 Diyafram/OIS 2.0
    • Ön kamera: 5MP İkili Lens (80o Standart Açı/120o Geniş Açı)
    • 3,000 mAh çıkarılabilir batarya
    • Android 5.1.1 Lollipop işletim sistem
    Teknik özelliklerini kısaca açıkladıktan hemen sonra V10’un iki farklı renkte piyasaya sürüleceğini de belirtelim. Lüks beyazı ve uzay siyahı…

V10’da ilk kez kullanılan ikinci ekran özelliğinde amaç ana ekran kapalıyken saat gibi, tarih ve pil durumu gibi sürekli elinizin altında olmasını istediğiniz bilgiler gösterilecek şekilde ayarlanıyor.

Ana ekran açıldığı zaman ise ikinci ekran uygulamaların kısa yollarını göstererek size kolaylık sağlıyor.

Manuel video modu ile ise kaliteli video çekimleri yapabileceksiniz. Çekim sırasında çeşitli özellikler ekleyip videonuzda görsel bir şölen oluşturabileceksiniz.

Şimdi gelelim asıl konumuza Türkiye’de satışa çıkan LG V10’un fiyatı dudak uçuklatacak türden. 2699 TL. Özelliklerine bakınca aldığı parayı tamamen hakediyor denilebilecek bir telefon çıkarmış LG. Satış rakamları kısa süre sonra telefona olan ilgiyi ispatlayacaktır.