Lastfm Nasıl Girilir

'Teknik Yardım' forumunda Aysell tarafından 20 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Lastfm'e nasıl girebilirim
    lastfm nasıl girilir
    lastfm nasıl açılır

kapatılan siteler arasında Lastfm de bulunuyor. Br önceki konuda MySpace'e nasıl girebileceğimizi öğrendik şimdi de lastfm''e nasıl gieceğimizi öğreneceğiz.Aslında ikisinin birbirinden farkı yok:f196:

XP kullanıcıları:

Öncelikle denetim masasını açıp ağ bağlantılarına girin.Bağlantınız hangisiyse yerel ağ bağlantısına sağ tıklayın ve özellikler deyin.Açılan yerel ağ bağlantı özelliklerinden internet erişim kuralları (TCP/IP) seçin ve özelliklere tıklayın.
    Açılan yerde alt tarafta DNS Sunucu Adresini Otomatik olark al seçili olacaktır onu aşağıdaki DNS adreslerini kullan olarak değiştirin ve

Yeğlenen Dns Sunucusuna ---> 208.67.222.222
    Diğer Dns Sunuçusuna--->208.67.220.220

yazın ve tamam deyin.modeminizi resetledikten sonra lastfm'e girebilirsiniz:f40:

Vista Kullanıcıları:

denetim masasından ağ paylaşım merkezine girin.Sol taraftaki seçeneklerden Ağ bağlantılarımı yönet'i seçin.bağlantınız hangisiyse yerel ağ bağlantısına sağ tıklayın ve özellikleri seçin.internet protokolü sürüm 4'ü seçin ve özelliklere tıklayın.Açılan yerde alt tarafta DNS Sunucu Adresini Otomatik olark al seçili olacaktır onu aşağıdaki DNS adreslerini kullan olrak değiştirin ve oradaki boşluklara sırasıyla 208.67.222.222 ve 208.67.220.220 yazın ve tamam'ı tıklayın.Daha sonra yine yerel ağ bağlantısına sağ tıklayıp onar deyin. Birkaç dakika sonra Lastfm'e girebileceksiniz.:f40:

2. Cevap: Lastfm Nasıl Girilir

Apple Safari yi kullanarakda girmek mümkün..