Lahana Koltuk

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Öznur tarafından 19 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Çok zahmetli farkındayım ama işin sonunda da "Lahana" gibi yayılmak var..;) :f106:

2. emeğine sağlık öznur gerçekten zahmetliye benziyor

3. Öznur neresine oturulacakki bunun:f106:

4. Ay düzelt dur ne sinir ..:):) :)

5. canım öznur bu nasıl koltuk :f106:

6. Eeee.... orası da hayal gücünüze kalmış artık:f106:

7. baya bi ilginçmiş oturmaya kalksak nereye oturcaz bunun hadi ben zayıfım oturum balık etliler nasıl oturacak lahana koltugun keyfini tadamıycaklar yani ... :f20:

8. Anammm balık etliler nereyemi oturacak biz buluruz oturacak bir yerini ala allaaaaa
    balık etliysek balina değil heralde değilmi ben çok beğendim yolla bitane öznurcum faturayı mümkünse forumdas.net üzerine kesersin :f106:

9. Oturup test etmeden yayılmanın keyfini çıkartamayacağım. Bir siparişte ben vereyim.:f196:

10. :f106:
    Koltuğu oturmaya hazır edene kadar uyku saatim gelir en iyisi ben tumba yatak uğrasmadan :f30:

11. Valla bunu eve alsam ben hiç oturamam, sıra gelmez bana :f106::f106:

Üstüne üstlük bide düzelt-temizle derdiyle ugraşırım :(

Aman! En iyisi ben almıyayım, sipariş veren arkadaşlar da denerim artık :f30::f30:

12. Ne kadar rahattır kim bilir?:f106:

Ben de bir tane istiyorum teşekkürler Öznur...

13. [​IMG]

Pırasaya benziyor gibi geldi bunlar bana... :f106: Bu koltuğa oturmak biraz zahmetli, üstelik oturmak içinde katlarını tek tek açmak gerekiyor. ;) : İlginç...

Tebrikler Öznur paylaşımına!..
    :f40: