Kuzey Güney Ali Öldü mü?

'Popüler Diziler' forumunda Aysell tarafından 20 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. Kuzey Güney dizisi Ali öldümü

Ferhat ıssız bir mekana çağırdığı Ali'yi karnından vurdu. Kuzey telefonla Ali'nin vuruluşunu dinledi ve yanına gittiğinde Ali yerde yatıyordu. Başını kucağına aldığı Ali ailesini ve karısını Kuzeye emanet etti, intikam almaması için yalvardı ve kendinden geçti.

2. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Ya olmaz ki amaa çocuk daha yeni evlenmişti, Kuzeyin tek sığınağı, tek dostu, tek can yoldaşıydı Ferhat bunu yaptı yapmasına ama Kuzey bunu asla affetmez, Ferhat'ın başına gelecekleri düşünemiyorum.

3. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Offf evet çok üzücü bir sahneydi ama bence Ali ölmiyecek yada ölmemeli Kuzeyin tek can yoldaşı kardeşi arkadaşı herşeyiydi.

Kuzey'in intikamının çok büyük ve can yakıcı olacağını düşünüyorum bende yeni sezon bölümlerini merakla beklicem.

4. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Fragmandaki sahneyi bekledim bütün gece meğerse Ali'nin ölümünü işaret ediyormuş o fragman.
    Bende yeni sezonu merakla bekliyorum. Ali olmadan nasıl olur bilmiyorum ama bekliyorum.
    Belkide Ali'de bayılmıştır, ölmemiştir olamaz mı?

5. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Ali ölmedi arkadaşlar içime doğuyor yeni sezon bölümlerinde yeniden dizide olacakdır.

6. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Kuzey Güney tüyleri diken diken eden bir finalle sezona veda etti. Ali'nin ölüm sahnesi gerçekten çok üzücüydü. Umarım ölmemiştir. Ayrıca o sırada çalan şarkı da bir o kadar etkileyiciydi

7. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

ali ölmesin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

8. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

O sahnede çalan şarkının adı: Can Gox - Haydar Haydar

9. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

alı ne olacak bu dünyanın halı :D ali ölmez ölürmü be

10. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Ali İnş Ölmez AmA fragmanda kuzey tabanca wardı elinde ali ölmüş olablir bide 40.bölümde çalan şarkı can gox- haydar haydar dinliyebilirsiniz :D

11. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Ali karakteri ölmüştür. Bade işçil tv8 deki programda açıklamıştır.

12. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

kardeşim ali ölse dizinin gülünecek hali kalmaz ve kuzey bunun intikamını misli misli ferhattan çıkarır.
    ali olmazsa ben diziyi izlemem hacıııı..!! xD

13. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

öldüüüüüüüüüüüüüü :( Ali Öldü Filmi İzlemiyorum Ben Artık .

14. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Bence ölmedi ambulans gözüküyor filmin sonunda bayıldı sadece ali

15. Tabelan!

Ali ölürse dizi erken final yapar en yetnekli oyuncusunu öldürmezler heralde. Eğer ölürse dizi kıvancın kabiliyetsizliği ile izlenmeyecektir.Yakın zamanda da kaldırılır...

16. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

ali ölmesin lütfenn.eğer ali ölürse öldürürüm sizi......

17. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

ali ölürse filmin tadı olmaz zaten ölmemesi gerekir çok acı bir sahneydi

18. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

Ali öldü mü ölmedi mi?, Ölürse dizi biter gibi yorumlar bu resimle sanırım son buldu. Bir hayranın gizlice çektiği fotoğrafta Kuzey'i Alinin mezarı başında görüyoruz.

19. Cevap: Kuzey Güney Ali Öldü mü?

ya arkadaslar bolemı fılım ızlıyorsunuz kurtlar vadısınde adamı elektırık dıregıne asıyorlarda olmuyor 1 kursunlamı olucek alı bence en sonununda dızının ambulans geldı alı kurtulucak saygılarımla