Küvet şıklığı

'Ev ve Dekorasyon' forumunda HazaN tarafından 10 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Son zamanlarda hızla değişen banyolarda küvetten vazgeçemeyenler için birbirinden şık alternatifler sunuyoruz.
    Küvet demeye şahit ister insan ayda bir değiştirmek ister bunları :f106:

2. Cevap: Küvet şıklığı

3. Cevap: Küvet şıklığı

çok şıklar yawww insanın bunların içinden çıkası gelmezzz...

4. Cevap: Küvet şıklığı

Hazanım birlikte yaşayacağımız yeni evimize yapan yerlerle bağlantıyı kurdum 2 tane yaptırıyorum. :f196:

Sen de sinema sistemi masraflarını üstlen :f106:

Eee malum sen forumda gezinirken ben de korku filmi izlerim :f30::f30::f30:

5. Cevap: Küvet şıklığı

çok güzeller bayıldım:cool:

6. Cevap: Küvet şıklığı

bende buna bayıldım :f196:

7. Cevap: Küvet şıklığı

Ben forumda gezinirken sen oturup korku filmi izliyceksin öylemi :f30::f30: hayatta inanmam büyük ihtimalle tepemde dikilmiş hadi kalk birazda ben bakacağım diye mızlanıp duruyor olursun sen boşver ses sisteminide ikinci bir bilgisayar ayarlıyım ben :f106:

8. Cevap: Küvet şıklığı

Ortalama bir küvet ortalama 90 litre su ile dolar;ancak fıskiye ile yıkandığınızda ise suyu 1 saat açık bıraksanız bile en fazla 40 litre su harcarsınız.Su tasarrufu yapmak isteyenlere duyurulur.

Biz kültür olarak akan suyun altında yıkanmaya alışmışız.Küvette üzerimizden sıyrılan kirlerin içinde uzanmak pek mantıklı olmasa gerek.
    :f84:

Eline sağlık paylaşımlar için...

9. Cevap: Küvet şıklığı

Hangisini tecih ederseniz edin, duş yapmak ya da sıcak dolu bir küvete girmek için harcadığınız zaman dilimi, size şifa verir..