Kutlu doğum haftası mesajları 2016

'Karışık Sözler' forumunda HazaN tarafından 11 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

1. O'na uyunuz... O'nu örnek alınız ki O, sizde hergün yeniden doğsun... Yüreğinizi verin ki O'na, yarın orada sizinle olsun...

Seviyoruz seni ey nebi... Yıpranmış vakitlerde yıpranmayan tek GÜL olduğun için...

Ey Mekke! Güzelliklerinle gizlendin, durdun. Doğumunu mu beklerdin bu kutlu Rasülün... sonsuz selam, salat, sana sevgili Peygamberim...

O'nu anmayan hiçbir gönül kalmasn...

Gül Peygambere (sav) Lale Allah'a açılır

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır... O gül ki Muhammed'i hatırlatır...

Ey Sevgili!!! Adın anılıyor yine... Yine sevdalıların Sen diyor... Sen derken onlar, Gönülleri şahlanıyor...

Böyle bir sevgi görülmedi... Böyle bir aşk görülmedi... Sana duyulanların arasında...

Ey Sevgili, Sen hala kırk yaşındasın ve hala ümmetini başındasın...

Bir gül aldım, sordum seni ona... Anlattı seni bana doya doya... Gel rüyama göreyim bir kez olsun o nurlu yüzünü, Göreyim seni içim nur dolsun... Güllerin efendisi ey Muhammad (sav)

kutlu-dogum-haftasi-resimleri-8.

Canım kurban olsun senin yoluna, Adı güzel, kendi güzel Muhammed...

Allahın adıyla başladığınız her işte başarılar sizinle olsun kutlu doğum haftanız mübarek olsun...

Yaratılmışların en hayırlısı, Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav) için duygularımızı dile getirdiğimiz şu mübarek günde salat veselam O'na olsun.
    kutlu-dogum-haftasi-resimleri-7.
    İslamın nurlu yüzü kalbine dolsun. Makamınız cennet Hz. Muhammed komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Kutlu doğum haftanız mübarek olsun...

kutlu-dogum-haftasi-resimleri-6.