Kuşum Aydın Öldürüldü mÜ ?

'Magazin haberleri' forumunda NURDİN tarafından 26 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Kuşum Aydın'ın aşk yaşadığı bir işadamı tarafından öldürüldüğü iddia edildi !
    ....................

Tanınmış bir işadamı ile eşcinsel ilişki yaşadığı öne sürülen Kuşum Aydın 5 aydır kayıp. TV'deki kadın programlarının ünlü sunucusu Kuşum'un kendini inzivaya çekecek bir kişilik olmadığını belirten yakınları öldürülmüş olmasından endişe ediyor.

CESEDİ YOK ETTİ
    İddialara göre işadamı kendini terketmek isteyen Kuşum Aydın'ı profesyonel katillere öldürtüp, cesedini yok etti. Bir başka iddia ise Kuşum'un korkudan Hollanda'ya kaçıp eşcinsel evlilik yaptığı yolunda.

2. ya ben onu yurtdışı kanalların birindeki reklamda görmüştüm

3. Bende euro kanallarında gördüm daha yeni.
    İnanmıyorum bu habere. Aspragas haberdir. Aydın yaşadığı aşkı duyurmak için gündem yaratmıştır.

4. Ya kaseti çıkacaktır. Yada gündem yapacaktır.Tahminimce...

5. töbeeee töbeeee...

6. Bende bir kac kere yurtdisina tasimistim onu hic sanmiyorum

7. bence de ölmemiştir

8. reklamın iyisi kötüsü olmaz reklam reklamdır buda ona yakışır REKLAM

9. :f30::f30: Bence de töbeeeeeee töbeeeeeeeeeee..

10. 'Öldürülmedim!'
    Kuşum Aydın'ın 'aşk yaşadığı bir işadamı tarafından öldürüldüğü' iddiaları ortalığı karıştırdı

Aşk yaşadığı bir işadamı tarafından öldürüldüğü dedikodularının yayılması üzerine telefonla ulaşılan Aydın, çok şaşkın olduğunu belirterek şunları söyledi:
    "Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. Kimse beni öldürmedi. Artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu haberleri yapanları da mahkemeye vereceğim.Ben kayıp falan değilim. Ben bir halı firmasının reklam çekimleri için Almanya'da bulunuyorum.." demiş :f106:

11. ölümle reklammı olurmuş aman yaa ne günlere kadık tövbeeeee tövbeeeeeeeeeee:f106::f106:

12. paylaşım için thank you