Kurbanlık inek

'Resimler' forumunda HazaN tarafından 15 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Bir kurban bayramını daha geride bıraktık acısıya tatlısıyla...
    birde bu bayramı atlatamayanlar var nasıl mı işte böyleee
    bu aşağıda gördüğünüz bizim boncuk son dakikalarını yaşıyordu makinaya poz verirken

(Kurban Bayramı Öncesi)

Veee buda boncuğun son hali :f73::f73::f73:

(Kurban Bayramı Sonrası)

2. Cevap: Kurbanlık inek

Tşkler emeğine sağlık canım ama ben ikinci resmi görmeyi tercih ederim :)))))))))):))))))))):)))))))))))))

3. Cevap: Kurbanlık inek

Kıyamam yaaaaaa :(

4. Cevap: Kurbanlık inek

Bende kurbanda kuzu kesilirken çok ağladım. Anne sizin ineğin adı boncuk bizimkinin ise sürmeliydi :f9::f9::f9::f9::f9::f9:

5. Cevap: Kurbanlık inek

Aman yaaa bir ağız tadıyla et yiyecektik boğazımıza dizmesen olmuyor değilmi hazan:f106::f106:

6. Cevap: Kurbanlık inek

vallah bende kıtır kıtır yedim he bolca etleri ohhh ne güzel etlerdi yaw:f196:
    eline sağlık hazan

7. Cevap: Kurbanlık inek

boncuk bayağı yağlıymış sanırım kendini kavurdu HazaN :f106:

8. Cevap: Kurbanlık inek

Ben kurban eti yiyemiyorum o yüzden incik ve boncukların son halini bilemiyorum :(

9. Cevap: Kurbanlık inek

offf ya bende zar zor yiyorum zaten ama neyseki bir bayramı daha atlattık çok şükür :f106:

10. Cevap: Kurbanlık inek

ben hiç bakmıyorum üzülmeyeyim diye

11. Cevap: Kurbanlık inek

Sorma Nurdin etini yağından ayırcaz diye canımız çıktı işi yokmuş oturmuş bol bol yemiş yav kalbi için on dakika uğraştık ve vardığımız sonuç eğer kurban olarak kesilmeseymiş kesin kalbinin yağ bağlamasından gidecekmiş hayvan :f106:

Bende kurban eti yemezdimde yengemin yaptığı ekmek salmasına ne bloom nede ben dayanamıyoruz :f30:

12. Cevap: Kurbanlık inek

şiirsel bir yaklaşım ablacım bende senin gibi kurban bayramında et yiyemiorum

13. Cevap: Kurbanlık inek

Ayyy ne olmuş burada. Millet burun kıvırmış. :f106: Çekilin bakim. Ben yerim. Yeterki et kavurma olsun .:f20:

14. Cevap: Kurbanlık inek

wish ablacım lütfn acı hayvancığaaaa..zatn benm bobom da gitti (kurbanlık inek, daha doğrusu sırdaşımm ) kestiler onu daaa.

15. Cevap: Kurbanlık inek

Ben kurban eti yemeye bayılıyorum Hazanım..Böyle uzaktan bakmakla olmaz sana gelip şu boncuğa birde yakından bakayım bakalım:) :)

16. Cevap: Kurbanlık inek

:f30::f30::f30::f30:
    buyur gel hayatım boncuk, boncuk boncuk bakamaz sana ama karnını doyurur :f106:

17. Cevap: Kurbanlık inek

Al Şekercimm benim yerime de yeee..:f196:Ben ne kurban eti yiyebilirim ne de normal et..;) :
    Boncuk'a da üzüldüm..:( Ama ne yaparsın kaderinde kesilip yiyilmek de varmıs..:f106:

18. Cevap: Kurbanlık inek

zaten baksana aysel eğer kesmeselermiş hayvancık yağdan ölcekmiş.yani hazan abla öle demişti