Küçük Kadınlar dizisi fotoğrafları

'Resimler' forumunda HazaN tarafından 17 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Küçük Kadınlar, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar ve Kıvanç Kasabalı'nın başrollerinde olduğu ve yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği TV dizisidir.
    2008 yılının yaz sezonunda Kanal D televizyonunda yayınlanmaya başlayan ve yüksek izlenme oranları ulaşmasıyla kış sezonunda da devam eden dizi, 79. bölümden itibaren Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlanmıştır.

Çekimleri, Anadoluhisarı'nda bir köşkte yapılan dizinin senaryosunu Deniz Akçay, yapımcılığını Ayşe Durmaz, yönetmenliğini Hakan Arslan gerçekleştirdi.[1] Dizi, düşen reyting ve uzayan senaryo yüzünden 13 Mart 2011'de 120. bölümüyle duygu yüklü bir final ile ekranlara veda etmiştir.
    Küçük Kadınlar dizisi1. Küçük Kadınlar dizisi2. Küçük Kadınlar dizisi3. Küçük Kadınlar dizisi4.

2. Ellerinize sağlık arkadaşlar güzel bir arşiv olmuş.özelliklede armiyi (armağanı) çok beğeniyorum.:f40:

3. bende küçük kadınları çoq beğeniyorum hele hele armi ye hastayım

4. ne tesadüf bende armiye bayılıyorum

5. bende cok begeniyorum herkesin elelrine sağlık çok güzel resimler :f196:

6. bende armiye bayılıyorummm

7. Bencede Armağan çok güzel.:f196:
    Tesekkürler annecim.:f196:

8. bende armiyi seviyorum....ama utku(burak sağyağşar) da çokkkk yakışıklı ve çok tatlı...
    paylaşım için teşekkürler...:cool: