Köylünün Vodafone yazdığı mektup :)

'Eğlence' forumunda Dark tarafından 12 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. yazıyı daha net okumak için resmi bilgisayarınıza kaydedip okuyabilirsiniz:f30:

2. keşke herkes böyle duyarlı olsa

3. gerçekten tekneloji ne kadar ilerlerse etrafa verdiği zararda ondan fazla gelişiyorda farkında bile olmayabiliyoruz bu duyarlı köylülere teşekkürler ilginç bir yazıydı

not hepimizin evinde en az tahminim 2 adet cep telofonu var ve gece sabaha kadarda yanıbaşımızda bırakıyoruz bunun zararları acaba nekadar tahribat yapıyor vucudumuza :f20:

NURDİN bunu beğendi.

4. teknoloji ilerledikçe canlıların hayatı da bir o kadar riske giriyor, emeğine sağlık DARK:f40:

5. Oy oy oyy mektup a bak ne kadar içten samimi bir dil :f40:
    Çok güzel yazmışlar turkcell e izin vermemişler vodafone a sıra gelir mi :f196:

Elimizden geleni yapacağız. Dikme duru mu olursa. :f106: Koptum gülmekten bu samimi söze.

6. bizim köy çok çirkef bir köy ... burda çok güldüm :f106:

ama çok duyarlılar :f118:

7. Çok açıklayıcı olmuşş...:f30::f30::f30:

8. "Saygılarımızla imkanınız varsa buraya dikmeyin sizin için iyi olur"
    Hem kibar hemde tehditkar. İkisi bir arada :f30:

9. Hem tehditvari, hem saygılı, hem bilgili, hem araştırmacı, hem duyarlı valla koptum okurken mektubu
    bizim köy çok çirkef bir köydür elinden geleni yapar günlük zarar verir heee :f106: :f106:

10. bizim köy çok çirkef bir köydür elinden geleni yapar günlük zarar verir heee..:D :D :D

Budur adamlar diyecegini demiş..:D :D

11. :f30::f30::f30:

Cok asortik bir mektup ya, helal olsun muhtar.

Günlük zarar veririz.....

Bugün sira kimdee, he memo gel bakem buree, de hade siran gelmis,

get bi zarar ver bakem nassi veriyon, yalniz fazla zedeleme yarin emmin Hüsno da sira

ona da kalsin azcek..... :f30::f30:

12. İşte budur! Heytt be. Kim tutar sizleri :f106::f106:

Kim demiş haklarını koruyamıyor diye, tehdit bilem eder valla :f63:

Sakın ola bize bulaşmayın, bulaşırsanız da pişman olmayın demedikleri kalmış :f30::f30:

Benim köylüm, yurdumun insanı.. Ay! Birden kendimi siyasetçiler gibim hissettim :f106::f106:

13. :f30::f30::f30::f30::f30::f30

14. gülmekten yerlerdeyim adeta :f106: :f106:

15. Bilinçli toplum işte kendileri verirler hormonu sebze ve meyvelere sonra vericilere karşı çıkarlar ilginç