kötü uçağı rus hostes kurtarır

'Haberler' forumunda aykuta tarafından 4 Ağustos 2009 tarihinde açılan konu

 1. Köhne uçakları, ağza alınmaz yemekleri ve kötü hizmetiyle nam salmış Rus havayolu şirketi Aeroflot, devrime hazırlanıyor.

  Rus havayolu işe hostesleri değiştirmekle başlıyor. Şirket artık sadece çekici ve güzel hostesleri işe alacağını açıkladı.

  Aeroflot'un kötü imajını değiştirmek üzere kolları sıvayan yeni patronu Vitali Savelyev dün yeni hosteslerin tamamının 'çok çarpıcı, çok göz alıcı kızlardan' seçileceğini açıkladı.

  Yeni kurallara göre sadece 36 beden kızlar hostes olarak alınacak. Değişim sadece hostesleri kapsamıyor. Yeni patron, şirketin yeni uçaklar satın alacağını ve mavi-turuncu üniformaların da değişeceğini söyledi.

  Rus gazetesi Vedomosti'ye konuşan yeni CEO, "Psikologlar şu an üniformalarda kullanılan renklerin yolcular üzerinde olumsuz etkisi olduğunu söylüyor. Diğer büyük havayolu şirketlerinin üniformalarını inceledik. Ayrıca oğlum bana Virgin Atlantic'in (İngiliz havayolu şirketi) harika bir videosunu gönderdi. Tüm hostesler parlak kırmızı üniformalar içinde profesyonel mankenler gibi görünüyordu" diye konuştu.

  Yeni üniforma, 40 modaevinin hazırladığı üniformalar arasından seçilecek. Bir grup Aeroflot hostesi de eğitim almaları için Singapur'a yollanmış. Savelyev, "Yolcu daima haklıdır. Yolculara kaba davranan çok sayıda hostesi kovduk" diyor.

  Şirket, Rus yapımı uçaklarının tamamını da ıskartaya çıkarmayı ve Tupolev tipi uçaklarının yerine Boeing ve Airbus'lar almayı planlıyor. Çoğu çok eski olan uçakların ciddi tasarım hataları bulunuyordu. Şirkete göre uçakları değiştirme sebebi, güvenlik kaygılarından olduğu kadar, yakıt tasarrufundan da kaynaklı...
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Ağustos 2009
Yükleniyor...
- kötü uçağı hostes Forum Tarih
Küfür, kötü söz dedikodu orucu bozar mı? Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
kösem sultanın kötülükleri Osmanlı Tarihi 16 Haziran 2015
Şeytanın kötülüğünden korunma konusunda kuranın öğütleri kısaca İslami Bilgiler 30 Mart 2015
Kuranı Kerim'de geçen iyilik ve kötülükle ilgili ayetler Ayetler ve Hadisler 12 Şubat 2015