Kötü Haber

'Eğlence' forumunda KaRL_ tarafından 7 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. KÖTÜ HABER NASIL VERILIR?

İstanbul’da üniversitede okuyan genç kız Ankara'daki babasina telefon etmiş.

— Baba, merhaba.. Ben Lale....

— Ooooo. Güzel kızım benim. N'abersin bekalım?...

— Hiç sorma babacığım. Hiç keyfim yok valla...

— Hayırdır? Bi sorun mu var?...

Kız ağlamaya baslar; babası ise üzüntü ve meraktan kafayı yemektedir:

— N'ooldu kızım? Anlatsana...

— Murat evi terk etti. Boşanmak istiyormuş...

— Ne evi lan? Ne boşanması? Sen ne zaman evlendin de boşanıyorsun?...

— Hani senin hiç hoşlanmadığın esrarkeş çocuk vardı ya. Ben onunla evlendim.

— İyi halt ettin. Neyse, artik yapacak bi şey yok. Versin mahkemeye, hemen boşanın...

— Boşanalım ama benden 10 milyar istiyor. Eğer vermezsem, iyi zamanlarımızda çektiği çıplak fotoğraflarımı İnternetten herkese yollayacakmış....

— Püüh. Rezil... Çıplak fotoğraf çektirdin, öyle mi?

— Ama babacığım. O benim kocamdı. Ne biliyim böyle bir pu*** yapacağını.

— Peki. Olan olmuş artik. Yarın havale ederim parayı... Öğleden sonra bankaya gidip çekersin; sonra da alıp yakarsın o kahrolası fotoğrafları...

— Sağ ol baba. Eeee. Şey Bir de kürtaj için 2 milyara ihtiyacım var...

Adam artik iyice fenalaşır. Boğuk bir sesle konuşur:

— Kürtaj mı? Bi de hamile mi kaldın o çocuktan sen?...

— Aslında ondan değil... Zenci bi çocuk vardı...Zaten o yüzden ayrılıyoruz ya....

Adam bayılmak üzeredir. Nabzı yükselir, tansiyonu düşer, artik inleyerek konuşmaktadır:

— Biz seni oraya okumaya yollamıştık. Sen ne haltlar çevirmişsin. Allahım. Nedir bu başımıza gelenler... Okulu bitirir bitirmez Ankara'ya dönüyorsun, yoksa kırarım bacaklarını...

— İstersen hemen dönebilirim babacığım. Ben geçen yıl okuldan atıldım çünkü...

Adam masanın üzerindeki soğuk su dolu sürahiyi başından aşağıya devirir ve ancak bu şekilde konuşmasını sürdürebilir:

— Okuldan mı atıldın? Hani birlikte avukatlık yapacaktık?...Eh ulan? Sen hele bi gel buraya. Ben sana yapacağımı bilirim. Evden dışarıya adim attırmıycam sana. İlk isteyenle de evlendireceğim....

— O is zor be baba.. Biliyorsun, moda oldu, artik evlenmeden önce esler birbirlerinden sağlık raporu istiyorlar... Pek iyi bi rapor sunacağımı zannetmiyorum ben...

— Allahım, çıldıracağım... Bir de cinsel hastalıklar haaa.....Kesin o zencidendir...

— Çok pis arkadaşları vardı. Bilmem artik hangisinden kapmışımdır...

Güm diye bir ses duyulur. Adam kısa bir süre için kendinden geçmiştir; ancak hemen kendisini toparlayıp tekrar telefonu alır.

— Hemen bu aksam dayını yolluyorum oraya. Seni alıp gelecek.Adresini ver bakiyim...

— Mahmutpasa Karakolu’ndayım... Gelirken kefalet için de biraz para getirsin yanında...

— Karakol mu?...Bi de karakola mı düştün layyynnn? Ne yaptın?....

— Dün kafam çok bozuktu, çok içmişim. Araba kiralayıp dolaşmaya çıktım. O kafayla Arnavutköy'de kokoreççi dükkânına girdim. Ama neyse ki kimse ölmedi. Dükkân sahibiyle kiralık araba firmasına biraz para vermek gerekir sanırım...

Adam artik iyice fenalaşmıştır. Hatta fenalaşmak ne kelime; adeta kahrolmuştur.Telefonda kısa bir sessizlik olur. Kız tekrar konuşmaya baslar:

— Babacığım. Sakin üzülme. Bütün bunlar bir sakaydı. Ben sadece sınıfta kaldığımı söylemek için aramıştım...

Bunun üzerine adam sevinçle ve mutlulukla haykırır:

— Canin sağolsun be güzelim, bosveeerrr. Okul da neymiş? Hiç mühim değil, tatlı canin sağolsun senin....

2. Süperrr yaaa..:f30: :f30: :f30:

Çok güzeldi..Teşekkrürler KaRL_..

3. Eco

Eco

paylaşım süper karl:f40:
    teşekkürler..:f9:

4. çok güzel bir yazıydı:f106: gülmekten koptum :f106: kız da ne akıllıymış. önce" beterin beteri varmış" imajını yarattı. sonra da haberi verdi.emeğine sağlık KARL:f118:

5. :f106: karl yeter ya karnıma ağrılar girdi valla :f106:
    Teşekkürler

6. karll bende sana kötü haber verim istermisin haa:)hani şu meşhur kargo varyaaaa senin işyerinin alt katına taşınmışşşşşş:)))

7. daha ewlede okumuştum ve çok gülmüştüm yeniden okumak iyi geldi tşk

8. KaRL_ bende sana kötü bir haber vereceğim :f106:
    yazında bazı değişiklikler yaptım haberin olsun :f30:
    ama ben bunu direk söyleyim sende direk kalpten gidersin heralde :f106:

9. :f106: :f106: :f106:

Süperdi valla paylaşıma tşkler KaRL emeğinize sağlık :f30:

10. Emin ol benim işyerim artık orası değil deniz :f30:

11. Artık bende yapılan düzeltmelere alıştığım için
    kalpten falan gitmedim :f40:

O kadar da sansürledim yav :f40:

12. Nasıl yani şok olacaktın bir bardak sürahiyi başından aşağı boşaltacaktın ;) :
    neyse başka bir konuda yüreğine indiririm bende napalım :f106: :f106:

13. :)
    Emeğine sağlık karl
    Güzeldi.

14. Canin sağolsun be güzelim, bosveeerrr. Okul da neymiş? Hiç mühim değil, tatlı canin sağolsun senin....
    :f30: :f30: :f30:

tek kelimeyle mükemmeldi Karl emeğine sağlık evet ya beterin beteri var derler allahım bunu yazarken bile hala gülüyorum :f30: